كنگره فناوري اطلاعات و ارتباطات با رويكرد به‌زيست شهروندان با حضور مسئولان كارشناسان ، صاحب نظران و اصحاب رسانه هاي جمعي لحظاتي قبل گشايش يافت.

به گزارش ICTPRESS، اين مراسم با سخنان دكتر حبيبي رييس انجمن كامپيوتر ايران و دبير كنگره آغاز به كار كرد و پس از آن سخناني از سوي مهندس نصرا… جهانگرد براي حاضران ارائه شد.

بنابر اين گزارش جهانگرد در صحبت هاي خود گفت: در بخش اجرايي نيز وزارت ICT، شهرداري، وزارت بازرگاني، بانك‌ها، وزارت دارايي، قوه قضاييه، شوراي عالي اطلاع‌رساني با اين كنگره همكاري داشتند كه اميدواريم بتوانيم كارهايي را كه در بخش‌هاي مختلف در اين حوزه عرضه شده، به نمايش بگذاريم.

وي گفت: در حال حاضر در هر امري كه با فناوري اطلاعات مرتبط باشد، مي‌توانيم با مراجعه به اينترنت آخرين اخبار و اطلاعات را درباره آن به خط و زبان فارسي پيدا كنيم كه فكر مي‌كنم بخش اعظم آن را بخش غيردولتي در اينترنت قرار داده است،اگر همه دستگاه‌هاي دولتي تشويق و اجبار شوند كه خدمات خود را به فضاي رايانه‌يي ببرند و اگر اين‌ها به درستي ساماندهي شوند، مي‌توانيم مسير را كوتاه‌تر و خدمات را با كيفيت‌تر ارائه كنيم و قصد ما اين است كه رويكرد كنگره كاملا كاربردي باشد و محور آن هم بهبود زندگي مردم است.

كنگره فناوري اطلاعات و ارتباطات با رويكرد به‌زيست فناوري ساعتي قبل آغاز به كار كرده و در حال برگزاري است ؛ اين كنگره كه در مركز همايش هاي شهرداري تهران واقع در بوستان گفت و گو برپاست ،پس از سه روز برگزاري دوشنبه عصر به كار خود پايان مي دهد.

بیشتر بدانید:   آموزش صحیح عکس گرفتن با اسمارت فون ها

اين كنگره يكي از بزرگ ترين رويدادهاي فناوري اطلاعات و ارتباطات در ايران محسوب مي شود كه گويي از سوي دولت به جهت برگزاري همزمان نشست هاي خبري ديگر در حوزه ياد شده مورد استقبال واقع نشده است.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.