تبلیغات

نوکیا ایران امروز خبر از آغاز مرحله دوم جشنواره شهر آهنگ نوکیا را داد و اکنون تمامی علاقه مندان می توانند به آهنگ مورد علاقه خود رای دهند.

جشنواره شهر آهنگ نوکیا که از 4 اسفند آغاز شده بود، در حالی مرحله اول را پشت سر می گذارد که بیش از 600 نفر در این مدت ثبت نام کرده و بیش از 150 آهنگ وارد دور دوم شده اند. اکنون کلیه علاقه مندان می توانند آهنگ مورد علاقه خود را از طریق سایت انتخاب نمایند.

وحید کاظمی نجف آبادی، مدیر بازاریابی نوکیا در ایران، در این رابطه گفت:” در حدود دو ماه از آغاز جشنواره شهر آهنگ نوکیا می گذرد و ما خوشحالیم که امروز اعلام کنیم بیش از 600 نفر از اقصی نقاط کشور در سایت ثبت نام کرده و بیش از 150 آهنگ از سبک های مختلف پاپ، محلی و سنتی با موفقیت وارد مرحله دوم شده و برای رای گیری آماده شده اند. این گواه موفقیتی است که ما در مسیر هدفمان در زمینه پیدا کردن استعدادهای ایرانی کسب کرده ایم.

” او افزود:” این مرحله تا 15 خرداد ادامه پیدا کرده که در نهایت 8 آهنگ توسط عموم انتخاب می گردد. اکنون کلیه علاقه مندان می توانند به سایت اصلی جشنواره، http://www.shahrahang.com، مراجعه کرده و به آهنگ مورد علاقه خود رای دهند.

هریک از 8 اثر برگزیده در این مرحله برنده یک میلیون تومان هدیه نقدی بوده و در پایان نیز 3 نفر از میان آنها توسط هیئت داوران انتخاب گردیده که مرحله پایانی و هیجان انگیز جشنواره در انتظار آنها خواهد بود. نهایتاً یک نفر نیز از آنها به عنوان برنده نهایی جشنواره انتخاب می گردد که این شانس را خواهد داشت 5 هزار نسخه آلبوم از موسیقی خود را منتشر نماید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت http://www.shahrahang.com مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید