شرکت مبین نت از آغاز عرضه سرویس اینترنت وایمکس در ۱۱ شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، این سرویس در شهرهای اراک، اردبیل، بابل، بجنورد، بیرجند، خرم آباد، سمنان، سنندج، شهرکرد و یاسوج راه اندازی شده است.

در برنامه ریزی و قیمت گذاری خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس مبین نت، برای سه دسته از متقاضیان (کم مصرف، مصرف متوسط و پرمصرف)، طرح های مختلفی تنظیم گشته است تا استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس مبین نت منحصر به گروه خاصی از مشترکین نگردد.

در جدول زیر طرح های مختلف خدمات اینترنت پرسرعت مبین نت آمده است:

تعرفه اینترنت پرسرعت بیسیم مبین نت با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه با ۶ گیگابایت ترافیک ماهیانه ۲۰ هزار تومان و تعرفه این سرویس یا ترافیک نامحدود ماهیانه ۴۰ هزار تومان تعیین شده است.

وایمکس مبین نت با سرعت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه و با ۵ گیگابایت ترافیک نامحدود ماهیانه ۲۰ هزار تومان به متقاضیان عرضه میشود. همچنین این سرویس با سرعت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و ۲۵ گیگابایت ترافیک، ماهیانه ۴۰ هزار تومان و با ترافیک نامحدود ماهیانه ۶۰ هزار تومان میباشد.

اشتراک وایمکس مبین نت با سرعت یک مگابیت بر ثانیه و ترافیک نامحدود ماهیانه ۶۰ هزار تومان هزینه در بر دارد.

کلیه سرویس های وایمکس مبین نت شامل ۲۰ هزار تومان هزینه اولیه بابت فعال سازی، نصب و تحویل میباشند.

در صورت پیش پرداخت پنج ماه، ماه ششم را بصورت رایگان و در صورت پیش پرداخت نه ماه، سه ماه دیگر را بصورت رایگان از مبین نت هدیه دریافت نمایید.

طرح های ویژه

همچنین بر اساس اعلام شرکت مبین نت، طرح های ویژه هر چند ماه یکبار ارائه می گردد و مشترکین این طرح ها از امتیازات مناسبی برخوردار خواهند گشت.

در تابستان امسال طرح ویژه با مشخصات زیر ارائه می گردد:

لازم به ذکر است که در این طرح در صورتیکه بخواهید از نوع مودم دیگری استفاده نمایید، مبلغ ۸۰۰،۰۰۰ ریال در ه شما تخفیف تعلق می گیرد. (به بیان دیگر مودم Indoor+WiFi+VoIP به قیمت ۳۰۰٫۰۰۰ ریال و مودم Outdoor به قیمت ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال محاسبه خواهد گشت.)

4 دیدگاه ها

  1. با سلام.خوب بود به جای مراکز استان از دیگر مناطق شروع می کردید چون مراکز استانها تحت پوشش ایرانسل هستند و شما اگر میتوانستید دیگر مناطق را تحت پوشش قراردهید که وایمکس ندارند هم درآمدهای شرکتتان را افزایش می دادید و هم مردم بیشتری از این تکنولوژی استفاده می کردند. در هر حال باز هم منتظر ویمکس مبین نت خواهیم بود.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید