به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات در اینترنت هر روز بیشتر شده و استفاده کنندگان از خدمات اینترنتی بیشتر به ذخیره اطلاعات و اشتراک گذاری داده ها بر روی ابر اینترنتی اعتقاد و نیاز پیدا می کنند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، چند وقتی است که سایت ها بزرگ و معتبری جهت ذخیره سازی اطلاعات با اهداف مختلف در اینترنت مانند Dropbox بوجود آمده اند. اشکال و نقص عمده آنها این است که طرف مقابل برای استفاده از فایل اشتراک گذاری شده، نیز باید از همین نرم افزار در سیستم خود داشته باشد. پس بهترین وسیله، انتخاب محیطی است که احتمال وجود طرف های مختلف اشتراک بالاتر باشد. یکی از این محیط ها Facebook  است. احتمال اینکه هم من و هم شما کاربر فیس بوک باشیم بیشتر است یا اینکه هردو کاربر Dropbox؟!

 نرم افزار Filefly

نرم افزای که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد Filefly  هست. این ابزار با نصب بر روی اکانت فیس بوک شما به راحتی امکان اشتراک گذاری و ذخیره هرگونه فایل در Facebook را به شما می دهد. تا محدوده 2G می توانید پوشه ها و فایل های مختلف را اشتراک گذاری کنید و دانلود کنید.

fileflyonFacebook_thumb

چگونه از Filefly استفاده کنیم؟

  1. ابتدا به صفحه نرم افزار Filefly  بروید
  2. بر روی Use Filefly کلیک کنید. پس از اجازه دادن به استفاده از این نرم افزار در صفحه شما کار تمام است.
  3. در صفحه این نرم افزار شما ابتدا باید یک پوشه بسازید. با قرار دادن فایل های مورد نظر و دعوت از کاربری که می خواهید آن فایل و پوشه را با او به اشتراک بگذارید، کار به اتمام می رسد

    fileflyonFacebookfilesadd_thumb

این عملیات اشتراک گذاری به صورت عادی بر روی صفحه شما نیز نمایش داده می شود که البته می توانید آنرا غیر فعال کنید. کاربر مورد نظر نیز یک notification دریافت خواهد کرد که یک فایل برای او به اشتراک گذاشته شده است.

5 دیدگاه ها

  1. دوست عزیز از امروز عصر نمیدونم چی شده هر چی به اشتراک میگذارم در گروه ها همانها را برای من در صفحه فیس بوکم نشان میدهد.
    یعنی اگر به چهار گروه شیر کنم 4 تا در روی صفحه شخصی ام نشان میدهد.
    لطفن اگر میتوانید راهنماییم کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید