نماينده ولي‌فقيه و سرپرست حجاج ايراني از آمادگي بعثه مقام معظم رهبري براي راه‌اندازي آموزش مجازي زائران خبر داد و گفت: در آينده نزديك آموزش مجازي زائران راه‌اندازي خواهد شد.

به گزارش ایستنا، حجت‌الاسلام و المسلمين قاضي‌ عسكر گفت: گستره حضور روحانيون و زائران كاروان‌ها در نقاط مختلف كشور و حتي شيعيان علاقه‌مند به نظام جمهوري اسلامي ايران در ساير كشور‌هاي جهان، عزم ما را در استفاده از روش آموزش مجازي جدي‌تر كرده است.

وي افزود: اگر نتوانيم از پيشرفت‌هاي روز در امر آموزش و ارتباط با زائران بهره‌برداري كنيم، به ناچار مخاطبان خود را از دست خواهيم داد. نظرات و انتقادهاي زائران نشان مي‌دهد كه بايد تنوع و روش‌هاي جديد را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دهيم.

نماينده ولي‌فقيه در امور حج و زيارت با بيان اين موضوع كه هم‌اينك سطح اطلاعات علمي زائران گسترده شده است و زائران با استفاده از صدها كتاب مكتوب و ديجيتال اطلاعات فراواني نسبت به سفر حج و عمره دارند،

اين پرسش جدي را مطرح كرد كه با وجود اين آيا روحانيون مي‌توانند سطح دانش خود را همچنان محدود نگاه دارند؟ وي با اشاره به برنامه‌هاي بعثه مقام معظم رهبري براي ارتقاي سطح دانش روحانيون كاروان‌ها گفت: با توجه به گستردگي اطلاعات و عدم‌امكان دستيابي به تمامي كتب و مقالات، طرح ديجيتال‌كردن كتب تخصصي حج و زيارت در دستور كار قرار دارد.

بیشتر بدانید:   اطلاعيه‌ به زائراني كه سيم‌كارت‌ هاي‌شان مفقود شده است

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.