موسس پیام رسان تلگرام از قابلیت های تازه در نسخه جدید این شبکه پیام رسان خبر داد.

پاول دوروف در پیامی اعلام کرد طی روزهای جدید آپدیت هایی برای تلگرام معرفی خواهد شد.

این آپدیت ها شامل ویژگی های جدید مانند قابلیت مکان یابی زنده(Live Locations) و اشتراک گذاری آن، پلیر جدید موسیقی می شود. همچنین UI ۴.۴ تلگرام از زبان های بیشتر مانند فرانسه، اندونزی، مالایی، روسی، اکراینی و در آینده نزدیک فارسی پشتیبانی می کند.

در همین راستا این شبکه اجتماعی امروز Telegram Localization Platformرا معرفی می کند. این بستر به کاربران تلگرام اجازه می دهد تا برای عباراتی که در Telegram UI می یابند، ترجمان ارائه دهند.

قابلیت آپدیت جدید تلگرام 4.4؛ اشتراک گذاری لوکیشن و پلیر جدید
قابلیت آپدیت تلگرام ۴٫۴؛ اشتراک گذاری لوکیشن و پلیر جدید

 به گفته دوروف تلگرام برخلاف  اپلیکیشن های دیگر اصلاحات را در نسخه های منطقه ای این برنامه اجرا می کند.

به اشتراک گذاری مکان زنده

در آپدیت تلگرام ۴٫۴ شما می‌توانید مکان فعلی و موقعیت خود را به صورت زنده با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این قابلیت باعث می‌شود تا سایر کاربران مکان فعلی شما را ببینند و به صورت آنلاین، جابه‌جایی‌ها را نیز رصد کنند. شما می‌توانید به جای ارسال موقعیت ثابت در فواصل زمانی کوتاه، موقعیت زنده خود را به مدت ۱۵ دقیقه، یک ساعت و یا ۸ ساعت با سایرین به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از این قابلیت جدید تلگرام ۴٫۴ ، گزینه Location را از منوی پیوست‌ها انتخاب کرده و …Share My Location for را لمس کنید.

شما می‌توانید از این قابلیت در گروه‌های تلگرامی نیز استفاده کنید. اگر کاربر دیگری نیز موقعیت خود را برای شما ارسال کرد، با ورود به لینک موقعیت او، نقشه آنلاینی را مشاهده کرده و مکان فعلی آن شخص را در هر زمان رصد خواهید کرد. شما همچنین می‌توانید افرادی را که موقعیت فعلی خود را با آنها به اشتراک گذاشته‌اید، ببینید. متوقف کردن این امکان نیز با دو لمس ساده صفحه نمایش امکان‌پذیر است.

بیشتر بدانید:   عذرخواهی مدیر تلگرام از ایرانی ها!

مدیاپلیر جدید

در نسخه جدید تلگرام ۴٫۴ تغییرات زیادی در مدیاپلیر ایجاد شده که شما می‌توانید با مراجعه به کانال cctracks@ و دانلود آهنگ‌های رایگان موجود در آن، با امکانات این پلیر جدید آشنا شوید.

دانلود تلگرام ۴٫۴ برای سیستم عامل اندروید

دانلود تلگرام ۴٫۴ برای سیستم عامل آی او اس (iOS)

دانلود تلگرام ۴٫۴ برای سیستم عامل ویندوز موبایل (ویندوزفون)

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.