شرکت فیس بوک، مالک اینستاگرام، در کنفرانس F8 اعلام کرد که از این به بعد کاربران اینستاگرام زمانی که اینترنت ندارند هم می توانند پست ها را مشاهده کنند و پست جدید بسازند.

از این به بعد آخرین وضعیت اینستاگرام قبل از قطع شدن از اینترنت، ذخیره می شود و شما می توانید آخرین پست های منتشر شده، لایک ها و کامنت ها را ببینید.

همچنین زمان خواستید تصویر یا ویدئویی را منتشر کنید، آنرا می توانید در اینستاگرام بصورت Draft قرار دهید. به محض وصل شدن اینترنت، عملیات انتقال پست جدید شما به سرورهای اینستاگرام انجام می شود.

استفاده از اینستاگرام بدون اینترنت امکان پذیر شد
استفاده از اینستاگرام بدون اینترنت امکان پذیر شد

این امکان جدید که به آن اینستاگرام آفلاین نیز می گویند، این قابلیت را نیز به شما می دهد که آرین قسمت هایی که در نرم افزار رفتید را نیز نگه دارد. به همین دلیل اگر قبل از قطع اینترنت، به پروفایلی سر زدید یا وارد هر بخش دیگری شدید، در زمانی که اینترنت قطع است نیز می توانید آنرا ببینید.

این ویژگی بخصوص برای مناطق یا کشورهایی که دارای اینترنت غیر خطی یا ضعیف هستند، بسیار کاربردی است و کاربران آن می توانند بدون اینترنت نیز بخش های زیادی از سرویس هایی که نیاز دارند را داشته باشند.

هم اکنون اینستاگرام بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر دارد که بیش از ۲۰۰ میلیون نفر آن بسیار فعال هستند. به تازگی اینستاگرام بروزرسانی های خوبی داشته است. امروز خبری در مورد ویژگی Collection برای دسته بندی پست های مورد علاقه نیز منتشر شد. چندی پیش نیز امکان استیکرهای سلفی نیز در این نرم افزار قرار داده شده بود.

بیشتر بدانید:   فیس بوک و توئیتر؛ اولین مقصران انقلابها و بحران‌های اخیر در همه کشورها!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید