instagram همزمان با معرفی قابلیت‌ های جدید بخش استوری، مانند سلفی در سلفی، اعلام کرد روزانه ۲۰۰ میلیون کاربر از این بخش استفاده می‌ کنند.

اینستاگرام در آخرین به‌ روزرسانی خود قابلیت‌ های جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کرد تا امکاناتش در بخش استوری بیش از پیش شبیه اسنپ‌ چپ شود.

با استیکرهای جدید اینستاگرم عکس های سلفی در سلفی بگیرید
با استیکرهای جدید اینستاگرم عکس های سلفی در سلفی بگیرید

اولین قابلیت یک ویژگی جدید با نام استیکر سلفی (Selfie Sticker) است. همانطور که از نام این قابلیت پیداست شما می‌ توانید هنگام ثبت تصویر، از خود چند تصویر ثبت کرده و از آن‌ ها به عنوان استیکر بر روی تصویر اصلی‌ تان استفاده کنید. این سلفی استیکر ها قابلیت تغییر اندازه و اضافه کردن حاشیه دارند تا بتوانید در هر عکس چند عدد از خودتان را به شکل متمایز نمایش بدهید.

در کنار این قابلیت های جدید اینستاگرام شاهد چند تغییر دیگر در این برنامه خواهیم بود:

هنگامی که منوی استیکرها را باز کرده‌ اید می‌ توانید با کشیدن آن به سمت راست، آخرین استیکرهای استفاده شده را ببینید.

استیکرهای محلی حالا در شیکاگو، لندن، مادرید و توکیو قابل دسترسی هستند. با استفاده از موقعیت جغرافیایی استیکرهای محلی از هنرمندان همان شهر به همراه نام کاربریشان برای کاربران نمایش داده خواهد شد.

هنگامی که دکمه ضبط ویدیو را در حالت Hands Free نگه می‌ دارید یک شمارنده معکوس شما را از زمان شروع به ضبط برنامه مطلع خواهد کرد.

با استیکرهای جدید اینستاگرم عکس های سلفی در سلفی بگیرید
با استیکرهای جدید اینستاگرم عکس های سلفی در سلفی بگیرید

براساس گزارشی که اینستاگرام از عملکرد خود منتشر کرده است، حالا بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر از قسمت استوری این برنامه استفاده می‌ کنند که نسبت به سه ماه گذشته ۵۰ میلیون کاربر افزایش داشته است. در حالی ۲۰۰ میلیون کاربر ذکر شده تنها یک سوم از کل کاربران اینستاگرام را تشکیل می‌دهند که اصلی‌ترین رقیب اینستاگرام، یعنی اسنپ‌ چت، در مجموع ۱۵۸ میلیون کاربر دارد.

بیشتر بدانید:   اضافه شدن لایو ۲ نفره به اینستاگرام

اینستاگرام با سرعت بسیار بالایی توسط فیس‌ بوک در حال رشد و توسعه است و مرتب رکوردهای جدیدی ثبت می‌کند. آیا کاربران به این شیوه اینستاگرام، یعنی اضافه کردن قابلیت‌ های محبوب دیگر برنامه‌ها، کماکان روی خوش نشان می‌ دهند و رشد این شبکه اجتماعی ادامه‌ دار خواهد بود؟ شما چه میزان از قابلیت‌ های جدید اینستاگرام استفاده می‌ کنید؟

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.