سال گذشته میلادی پیش از رونمایی از آیفون ۷ شایعات مختلفی منتشر شد مبنی بر اینکه این گوشی به قابلیت Smart Connector (اسمارت کانکتور) آیپد پرو مجهز خواهد بود، در هر حال پس از معرفی آیفون ۷ توسط اپل مشخیص شد که این شایعات صحت نداشتند. اما اکنون شایعات جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد اپل احتمالا قصد دارد در آیفون ۸ سال ۲۰۱۷ خود از چنین قابلیت استفاده کند.

احتمالا آیفون 8 به Smart Connector مجهز می شود
احتمالا آیفون ۸ به Smart Connector مجهز می شود

این شایعه جدید توسط وب سایت The Verifier مطرح شده است. ظاهرا این کانکتور جدید می‌ تواند فرآیند شارژ بی سیم آیفون‌ های اپل را راحت تر کند و از تجهیزات VR/AR پشتیبانی می‌کند البته مشخص نیست منظور کدام تجهیزات است مگر اینکه منظور این گزارش این باشد که اپل به زودی تجهیزات VR/AR را نیز به فهرست محصولات تولیدی خود اضافه خواهد کرد.

با توجه به اینکه اپل علاقه زیادی به استفاه از فناوری هایش در تمامی محصولات خود دارد، دور از انتظار نیست که شاهد بکارگیری اسمارت کانکتور در آیفون‌ های این شرکت باشیم. با این حال این فرضیه که این قابلیت به آیفون ۸ اضافه شود و اینکه به منظور شارژ بی سیم یا پشتیبانی از تجهیزات VR/AR مورد استفاده قرار گیرد، داستان متفاوتی است.

در مجموع انتظار می‌رود که آیفونی که اپل امسال به بازار عرضه می کند از شارژ بی سیم پشتیبانی کرده و دارای مشخصات سخت افزاری جدیدی همچون نمایشگر OLED باشد، مواردی که احتمالا موجب افزایش قیمت این گوشی بیشتر از حد عادی خواهند شد.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   شایعات حذف کلید هوم آیفون ۸ را نشان می دهد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.