کارمندان شرکت اپل مدتی است که در حال انجام تست اسپیکر های هوشمند سیری ساخت خود شرکت اپل در خانه هایشان هستند.

رئیس بخش بازاریابی شرکت اپل خبر از اسپیکر هوشمند با صفحه نمایش را داد ولی هنوز مشخص نیست این خبر واقعیت دارد یا نه بعید به نظر نمیرسد اپل برای رقابت از صفحه نمایش استفاده کند.

تست Siri Speaker توسط کارمندان اپل

اسپیکر هوشمند آمازون با نام اکوشو در حال حاظر با قیمت ۲۳۰ دلار عرضه شده است، این اسپیکر با قابلیت پخش موزیک از سرویس های خود شرکت آمازون است و همچنین این اسپیکر Spotify و Pandora را در خود دارد ولی از سرویس پخش موزیک شرکت اپل پشتیبانی نمیکند، رئیس بخش محصولات آمازون در خبری عنوان کرد که ما همواره دوس داشتیم سرویس موزیک را با سرویس موزیک اپل ادغام کنیم ولی مسئولان شرکت اپل علاقه ای به ادغام این سرویس با هم را ندارد.

با توجه به خبری که منتشر شده است احتمال بسیار زیاد اسپیکر هوشمند اپل از قابلیت پخش موزیک از سرویس موزیک اپل استفاده کند. کارمندان شرکت اپل همیشه به مدت مشخصی در خانه محصولات شرکت اپل را در خانه تست میکنند و این نشان میدهد که مراحل ساخت اسپیکر هوشمند اپل به اتمام رسیده است و در مرحله تست و عیب یابی این محصول است و به احتمال زیاد در ماه آینده در کنفرانس خبری اپل (WWDC 2017) رونمایی میشود.

تحلیل گر سازمان KGI آقای مینگ چی کو در خبری گفته است پردازنده ای که در آیفون ۶s استفاده شده است در اسپیکر هوشمند اپل هم استفاده میشود و این چیپ ست از ios بهره میبرد و میتواند از سرویس siri و Airly پشتیبانی کند .

بیشتر بدانید:   5 محصول برتر متن‌باز در سال 2010

آقای مینگ چی کو در خبری عنوان کرده است که ما انتظار داریم شرکت اپل در اولین محصول هوش مصنوعی ای که تولید میکند بسیار عملکرد خوبی داشته باشد و پردازش این اسپیکر هوشمند مانند آیفون ۶s و آیفون ۶ باشد.

KGI معتقد است که شرکت اپل به احتمال ۵۰ درصد شانس این را دارد که در نمایشگاه WWDC 2017 عنوان برتر محصولات هوش مصنوعی را به خود اختصاص دهد , اپل اسپیکر هوشمند خود را در نیمه دوم سال جاری و قیمتی فراتر از اسپیکر هوشمند آمازون عرضه خواهد کرد.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید