بررسی‌های اخیر شرکت‌های در حال همکاری با نینتندو برای تولید نمونه‌های اولیه اسکین‌ و استیکر کنسول نینتندو سوییچ، نشان می‌دهد که مواد استفاده شده در بدنه این کنسول و کنترلر‌های موسوم به Joy-Con آن، حساسیت بسیار زیادی به هر نوع ماده چسبنده داشته و در صورت استفاده از هر نوع برچسبی، آسیب جدی می‌بینند.

تحت هیچ شرایطی اسکین و استیکر‌ برای نینتندو سوئیچ خود نخرید
تحت هیچ شرایطی اسکین و استیکر‌ برای نینتندو سوئیچ خود نخرید

یکی از شرکت‌ های باسابقه در تولید استیکر و اسکین اعلام کرده است که از چند روز پیش یک دستگاه سوییچ دریافت کرده‌ و از همان زمان شروع به آزمایش نمونه‌ها اولیه استیکر‌ها و اسکین‌های خود بر روی آن کرده‌ است. اما بعد از تست چند نمونه آثار پوسته پوسته شدن لایه بیرونی دستگاه کاملا قابل مشاهده بوده است. به گفته این شرکت تقریبا تمامی بخش‌های این کنسول، حتی لوگوی پشت دستگاه نیز در این آزمایش «آسیب کاملا مشهود» دیده است.

نینتندو پیش از این به آن‌ها هشدار داده بود که کنسول مورد نظر نسخه نهایی سوئیچ نبوده و شرکت تولید کننده اسکین و استیکر نیز تا عرضه نسخه نهایی صبر کرده و سپس تعداد ۱۰ نمونه از کنسول سوییچ را از فروشگاه‌های نینتندو خریداری کرده است. اما بعد از آزمایش برچسب‌های مختلف بر روی نسخه‌های نهایی نیز همان آسیب‌ها مشاهده شده است.

شرکت مذکور با توجه به این نتایج ناراحت کننده، تمامی سفارش‌های پیشتر داده شده‌ی کاربران برای اسکین کنسول سوییچ و همچنین تمامی برنامه‌های آینده خود برای این کنسول را لغو کرده است. این کمپانی در پیامی درباره استفاده از هر نوع اسکین و برچسب به کاربران سوییچ هشدار داده است:

این یک اعلامیه عمومی است، تحت هیچ شرایطی اسکین و یا استیکر‌ برای نینتندو سوئیچ خود نخرید.

بیشتر بدانید:   کنسول نینتندو سوییچ برخی از کاربران تاب برداشته است

اما بعد از شنیدن این خبر ناراحت کننده، کمپانی PDP اعلام کرده است که اسکین Zelda استاندارد این شرکت با موفقیت بر روی سوئیچ آزمایش شده و مشتریان لازم نیست هیچ گونه نگرانی از این بابت داشته باشند!

آیا این مسئله تبدیل به یک مشکل بزرگ برای نینتندو خواهد شد؟ هنوز معلوم نیست اما اگر خبر‌های به گوش رسیده از حساسیت بدنه سوییچ به تمامی مواد چسبنده صحیح باشد، این مشکل تنها با عرضه نسخه کاملا جدید سوئیچ برطرف خواهد شد.

تحت هیچ شرایطی اسکین و استیکر‌ برای نینتندو سوئیچ خود نخرید
تحت هیچ شرایطی اسکین و استیکر‌ برای نینتندو سوئیچ خود نخرید

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.