پس از راه اندازي سرويس نقشه مجازي ايرانسل در شهرهاي تهران، کرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد مقدس و استقبال مشترکين از سرويس “نماي دوستان”، همزمان با آغاز جشنواره تابستان90، سرويس جديد “نماي خانواده” و قابليت‌هاي جديد “رهگيري دوستان” و “پرچين مجازي” براي سرويس نماي دوستان، در اختيار مشترکين ايرانسل قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ITanalyze، روابط عمومي ايرانسل، مشترکين به كمك سرويس جديد نماي خانواده مي توانند از موقعيت مکاني اعضاي خانواده خود در هر ساعت از شبانه روز آگاه شوند.

به عنوان مثال والدين مي‌توانند در هر لحظه موقعيت والدينخود را تشخيص داده و براي اطمينان خاطر، از وضعيت کودکان خود آگاه شده و يا موقعيت مکاني سالمندان را معين کنند.

در صورت استفاده از سرويس نماي خانواده، تنها والدين اين امکان را خواهند داشت که موقعيت فرزندان‌شان را مکان‌يابي کنند.

از سوي ديگر، قابليت هاي پيشرفته تر رهگيري دوستان و پرچين مجازي در سرويس نماي دوستان ايرانسل عرضه شد.

براين اساس، مشترکين با مراجعه به نشاني nama.irancell.ir و پس از ورود به پورتال اين سرويس و پيگيري لينک‌هاي موجود مي توانند دوستان خود را رهگيري کنند، بدين ترتيب که با انتخاب دوستان خود، مسير حرکت آنها بر روي نقشه هر چند دقيقه يکبار قابل مشاهده خواهد بود.

همچنين با استفاده از خدمت پرچين مجازي و با تعيين محدوده اي بر روي نقشه، مشترک ميتواند از سيستم بخواهد که هر زمان، دوستاني که مشخصات آنان ثبت شده به شعاع آن محدوده نزديک شدند وي را از طريق پيام مطلع سازد.

همچنين مشترکين مي توانند دوستان خود را براي موقعيت‌يابي دعوت کرده و پس از تاييد، آنان نيز به نقشه مجازي ايرانسل مشترک مي پيوندند و از آن پس مي‌توانند موقعيت خود را به يکديگر اطلاع دهند.

ثبت نام و فعال سازي سرويس نقشه مجازي ايرانسل، از طريق اينترنت و همچنين ارسال پيام کوتاه ممکن است. کافي است مشترکين براي فعال سازي سرويس نماي دوستان به نشاني nama.irancell.ir مراجعه و يا پيام کوتاه بدون متني به شماره 8989 ارسال کنند.

براي فعال سازي نماي خانواده نيز ميتوان به namayekhanevadeh.irancell.ir مراجعه کرد و يا عبارت “ثبت نام” را از طريق پيام کوتاه به 8900 ارسال نمود.
پس از ثبت‌نام، پيام کوتاهي حاوي رمز عبور براي مشترک ارسال مي‌شود.

نام کاربري نيز شماره تلفن ايرانسل مشترک است. ضمن آنکه رمز ورود با ارسال يک پيام کوتاه بدون متن به شماره 130 نيز قابل دريافت است.

استفاده از خدمات نقشه مجازي ايرانسل با شماره گيري کد دستوري #898*، ارسال کلمه “راهنما” به 8989 و يا مراجعه به نشاني nama.irancell.ir براي سرويس نماي دوستان و شماره گيري کد دستوري #890*، ارسال کلمه “راهنما” به 8900 و يا مراجعه به وبسايت namayekhanevadeh.irancell.ir براي سرويس نماي خانواده ممکن مي باشد.

ثبت نام در سرويس نقشه مجازي ايرانسل به صورت رايگان انجام شده و کاربران، تنها هزينه مکان يابي را پرداخت مي کنند.

اطلاعات بيشتر در خصوص سرويس نوين و پيشرفته نقشه مجازي ايرانسل از طريق وبسايت رسمي اين شرکت به نشاني www.irancell.ir قابل مشاهده است.

2 دیدگاه ها

  1. 1 ماهه میخوام نمای خانواده رو فعال کنم نمیشه هر وقت زنگ میزنم به 700 یک صد پنجاه تومان شارز میپره خبی هم نمیشه موندم چه کنم از دست این ایرانسل شما بگین؟

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید