هیچکس نمی داند که چرا نیکون و کانن علیرغم سال های تجربه موفق در حوزه دوربین ها، هنوز نتوانسته اند یک دوربین بدون آینه معرفی کنند که از موفقیت لازم در بازار برخوردار شود. به نظر می رسد این دو کمپانی این بخش از بازار دوربین ها را به رقبای خود سونی، فوجی فیلم و المپوس سپرده اند.

لو رفتن مشخصات دوربین EOS M5 کانن

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از تک شات، اما به نظر می رسد کانن در فکر بازگشت به این بخش از بازار دوربین هاست. شایعات از این حکایت دارند که کانن تا پیش از پایان سال جاری میلادی از یک دوربین جدید بدون آینه رونمایی می کند و به لطف وبسایت ژاپنی Nokishita، تعدادی تصویر و مشخصات منسوب به دوربین EOS M5 کانن در فضای وب پخش شده است.

بر اساس این اطلاعات کانن قصد دارد برای این دوربین خود از طراحی کاملا متفاوتی بهره بگیرد. این طراحی بیشتر به مدل هایی که از سونی و فوجی فیلم دیده ایم شباهت دارد که شاید خیلی هم بد نباشد.

از شایعات اینطور برمی آید که این محصول از یک سنسور ۲۴٫۲ مگاپیکسلی APS-C CMOS، فوکوس خودکار پیکسل دوال، موتور پردازش تصویر DIGIC 7، ثبت تصویر پیوسته با نرخ ۷ فریم در ثانیه، ضبط ویدیو با کیفیت فول اچ دی با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه، سیستم تثبیت کننده تصویر ۵ محوری، NFC و اتصال بلوتوث برخوردار است.

همچنین بر اساس تصاویر به نظر می رسد که فلش آن popup است. در صورت صحت اطلاعات EOS M5 روز ۱۵ سپتامبر، ۲۵ شهریور رونمایی می شود.

لو رفتن مشخصات دوربین EOS M5 کانن

لو رفتن مشخصات دوربین EOS M5 کانن

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید