گوگل ابزار جديدي را طراحي كرده كه به مديران شبكه هاي رايانه اي امكان مي دهد از راه دور و با استفاده از سرويس Google Apps كوكي هاي كاربران خود را از نو تنظيم كنند.

به گزارش فارس،‌ با استفاده از اين شيوه مي توان مطمئن شد كه اطلاعات حساس كاربران حتي در صورت سرقت لپ تاپ و نوت بوك آنها در دسترس اشخاص ثالث قرار نمي گيرد.

ويل اسميت يكي از مهندسان طراح Google Apps دراين مورد گفته است: اين قابليت امنيت كلود سرويس هاي تحت وب گوگل كه به خصوص توسط شركت هاي تجاري مورد استفاده قرار مي گيرد را افزايش مي دهد و باعث مي شود كاربران با خيالي آسوده و راحت بتوانند اطلاعات خود را بر روي سرويس هاي كلود ذخيره كنند.

اين قابليت كه كاربران بتوانند از راه دور و به صورت مجازي به اطلاعات خود بر روي رايانه شخصي يا رايانه محل كار با امنيت كامل دسترسي داشته باشند،‌ بهره وري كارمندان را افزايش مي دهد.

مديران اين سرويس ها هم به سادگي مي توانند اعتبار و صلاحيت فردي كه با يك نام كاربري به اين سرويس ها متصل شده اند را بررسي كنند و از دسترسي غيرمجاز به اطلاعات غيرمختلف جلوگيري كنند.Google Apps كوكي هاي كاربران خود را از نو تنظيم كنند.

بیشتر بدانید:   گوگل محبوب‌ترین موتور جست‌وجوی جهان

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.