اگر صاحب یکی از محصولات مبتنی بر iOS اپل هستید بهتر است برای نصب کردن جدیدترین آپدیت این سیستم عامل کمی درنگ کنید. زیرا مشکل شارژ باتری در نسخه ۱۰٫۱٫۱ وجود دارد.

امکان از بین رفتن باتری در جدیدترین آپدیت iOS

طبق گزارش ‎های کاربران، در آپدیت تازه شرکت اپل برای iOS نسخه ۱۰٫۱٫۱ میزان شارژ باتری به ۳۰ درصد می ‎رسد و پس از آن به سرعت به صفر رسیده و دستگاه خاموش می ‎شود. طبق گفته برخی کاربران اگر دستگاه به شارژر متصل شود این چرخه دوباره تکرار شده و پس از رسیدن ظرفیت باتری به ۳۰ درصد دستگاه خاموش می ‎شود.

طبق گزارش‎ ها فکتوری ریست کردن دستگاه نیز کمکی به حل مشکل شارژ باتری در نسخه ۱۰٫۱٫۱ پس از آپدیت نمی ‎کند. یکی از کاربران گفته است که برگشتن به نسخه ۱۰٫۱ نیز بی فایده است و آیفون او اکنون فقط ۳ ساعت شارژ نگه می ‎دارد. وی اشاره کرده است که در ابتدا گوشی او هنگام رسیدن میزان شارژ به ۷۰ درصد خاموش می ‎شد اما این رقم حالا به ۸۵ درصد رسیده است. هم‎ چنین پس از خاموش شدن، دستگاه حدود ده دقیقه روشن نخواهد شد.

بعضی از کاربران اطلاع دادند که آپدیت آزمایشی نسخه ۱۰٫۱٫۱ (۱۴B150) مشکل مصرف بیش از اندازه باتری را حل کرده است. اولین نسخه از آپدیت جدید iOS در ۱۰ آبان ماه منتشر شد و در ادامه نسخه جدید در ۱۹ آبان ارائه گردید.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.