امکان انتقال اعتبار ميان سيم‌کارت‌هاي اعتباري مشترکين تاليا هم ممکن شد.

به گزارش عصر ارتباط، از اين پس مشترکين تاليا مي‌توانند با استفاده از پيام کوتاه براي ديگر مشترکين اين اپراتور شارژ ارسال کنند.

با استفاده از سرويس درخواست اعتبار، مشترکيني که اعتبار کافي در سيم کارت خود نداشته باشند يا کمتر از يک هزار ريال شارژ داشته باشند و قادر به خريداري کارت شارژ نيستند مي‌توانند يک درخواست رايگان مبني بر انتقال اعتبار به شماره تالياي ديگر از طريق پيام کوتاه ارسال کنند.

همچنين سرويس جديد انتقال اعتبار از طريق پيام کوتاه راه سريع و آسان انتقال اعتبار بين مشترکين تاليا را فراهم مي‌سازد.

هزينه استفاده از اين سرويس به ازاي هر بار انتقال اعتبار 300 ريال است که از حساب انتقال دهنده اعتبار کسر مي‌شود اما درخواست انتقال اعتبار رايگان است و شماره پيام کوتاهي که مشترکين مي‌توانند درخواست خود را به آن ارسال کنند، 5000888 است.

بنابر اين گزارش، درحال حاضر سيم‌کارت‌هاي اعتباري تاليا با 3 درصد ماليات بر ارزش افزوده به قيمت 72100 ريال در بازار فروخته مي‌شود.

اجزاي اين قيمت سيم کارت‌هاي اعتباري تاليا شامل شش هزار ريال هزينه سيم‌کارت، 10 هزار ريال اعتبار اوليه و 2100 ريال ماليات فروش است.

طبق اعلام شرکت تاليا متقاضيان مي‌توانند جهت خريد اين سيم‌کارت‌ها با در دست داشتن اصل و کپي کارت ملي خود به نمايندگي‌هاي تاليا واقع در تهران مراجعه کنند.

اين اپراتور عرضه‌کننده سيم‌کارت‌هاي اعتباري قصد دارد تعداد نمايندگي‌هاي خود را نيز در شهر  تهران و صرفا  مراکز استان‌ها افزايش دهد که دفاتر مشترکين فروش و فروشگاه‌هاي تلفن‌همراه متقاضي اخذ نمايندگي تاليا مي‌توانند سوابق و شرايط خود را براي بررسي در اختيار اين اپراتور قرار دهند.

بیشتر بدانید:   خودپرداز بانکی بر روی کامپیوتر شما: پرداخت الکترونیک پاسارگاد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.