ارسال لایو ویدیو دو نفره در اینستاگرام سرانجام ممکن شد. از این به بعد می‌توانید به همراه یکی از دوستان خود، به صورت مشترک ویدیوی زنده اینستاگرام منتشر کنید.

تابستان امسال، خبری مبنی بر فراهم شدن قابلیت ارسال لایو دو نفره در اینستاگرام منتشر شد. بعد از تست این قابلیت برای حدود سه ماه، اکنون امکان استفاده از آن برای تمامی کاربران مهیا شده است. از این به بعد کاربران می‌توانند به همراه یک کاربر اینستاگرام دیگر، بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرفیایی وی به صورت مشترک لایو ویدیو منتشر کنند.

امکان جدید اینستاگرام؛ ارسال لایو ویدیو دو نفره
امکان جدید اینستاگرام؛ ارسال لایو ویدیو دو نفره

ابتدا یک کاربر باید لایو ویدیو را آغاز کرده و سپس از بین افرادی که در حال تماشای ویدیو هستند، یک نفر را انتخاب کند. در ادامه صفحه به دو قسمت تقسیم شده و تصویر هر یک از دو کاربر درگیر در لایو ویدیو در یک نیمه از نمایشگر نشان داده خواهد شد. فردی که برای اولین مرتبه آغازگر ویدیوی زنده بوده است، می‌تواند در هر زمان کاربر اضافه شده را حذف کند و فرد دیگری را به جای او بیاورد.

نحوه نمایش لایو استوری‌های دو نفره در فید اینستاگرام نیز متفاوت خواهد بود. این مرتبه به جای یک دایره، دو دایره در اطراف تصویر پروفایل کاربر دیده خواهد شد که به معنی دو نفره بودن لایو ویدیو است. کاربران می‌توانند جدیدترین آپدیت اینستاگرام را برای دستگاه‌های اندرویدی و آی او اسی خود از گوگل پلی استور و اپ استور دریافت کنند.

بیشتر بدانید:   چگونه در ارسال لایو در اینستاگرام حرفه‌ ای شویم؟

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.