گوگل نرم افزار Google Keep را با Google Docs ترکیب کرده است. کاربران سیستم عامل iOS می توانند به راحتی متن های داخل Google Keep نسخه iOS را بصورت Drag and Drop داخل Word قرار دهند.

همانطور که می دانید کاربران نرم افزار Google Keep ویژه iOS می توانند با استفاده از این نرم افزار نوشته، عکس، یادآوری، لینک و صدا را همراه با علامت گذاری و رنگ بندی از این طریق نگهداری کنند.

امکان ویژه Google Keep برای کاربران iOS
امکان ویژه Google Keep برای کاربران iOS

از این به بعد کاربران iOS به راحتی می توانند در نرم افزار Document در Google Docs از طریق منو Tools به Google Keep خود دسترسی پیدا کرده و نوشته های آنرا به داخل Word منتقل کنند. منبعد هر اتفاقی که در آن فایل ها در Document اتفاق می افتد در Google Keep هم ذخیره می شود.

این امکان برای استفاده وسیعتر و بیشتر از امکانات Document برای کاربران iOS طراحی شده است. می توان از ابزارهای Word آنلاین برای نوشته و یادداشت برداری استفاده کرد و بصورت همزمان آنها را در Google Keep نیز نگهداری کرد.

توضیحاتی که گوگل برای امکانات جدید خود داده به این شرح است:

  • Note نگهداری شده را در Document آنلاین درگ کنید
  • همزمان در Keep و Document موضوع مورد نظرتان را جستجو کنید
  •  با انتخاب متنی در Document و کلیک راست کردن و انتخاب Add to Keep نوشته مورد نظرتان را در Keep قرار دهید. یا اگر در Keep هستید، با اعمال تغییرات در Note مورد نظر، همزمان آنرا در Document هم بروزرسانی شده ببینید

کاربران iOS می توانند بصورت رایگان Google Keep را برای iPhone و iPad از طریق App Store دانلود و استفاده کنند.

بیشتر بدانید:   آشنایی با جستجوی بی درنگ گوگل و دیگر بزرگان

 

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید