عضو هیات‌مدیره اپراتور سوم موبایل در تشریح برنامه‌هاي در دست اقدام این پروژه از استفاده از پیمانکاران اروپایی و آسیایی برای تجهیز این شبکه و اجرای برنامه نظرسنجی برای انتخاب نام، برند و لوگوی سیم‌کارت‌های نسل سومی اپراتور سوم خبر داد.

مهدی افراسیابی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به راه‌اندازی نسل سوم موبایل در کشور و عرضه این سیم‌کارت‌ها تا پایان سال جاری گفت: سیم‌کارت‌های این اپراتور طبق پروانه صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات با کد 092 وارد بازار مي‌شوند.

وی در مورد انتخاب پیمانکار برای تجهیز سومین شبکه موبایل در کشور گفت: به‌کارگیری وندورهای مطرح اروپایی و آسیایی در دستور کار قرار دارد و بر این اساس همان‌گونه که شبکه فعلی مخابرات کشور از این وندورها استفاده مي‌کند، اپراتور سوم نیز با این پیمانکاران وارد مذاکره خواهد شد. وندورهای مخابراتی در کشور بیش از 5 شرکت نیستند.

افراسیابی با اشاره به برخی اخبار مبنی بر قراردادهای منعقده با شرکت تامین تله کام برای همکاری و مشارکت در پروژه اپراتور سوم موبایل تاکید کرد: برخی شرکت‌های داخلی خود را منتسب به شرکت تامین تله کام کرده و برخی اخبار را مبنی بر مشارکت با این شرکت منتشر کرده‌اند که این را تکذیب مي‌کنیم. افراسیابی با بیان اینکه درصدد انتخاب مشاور متخصص برای ترویج نسل سوم تلفن همراه در کشور هستیم به مهر گفت: برای انتخاب نام، برند و لوگوی سیم‌کارت‌های اپراتور سوم از این مشاور استفاده خواهیم کرد. همچنین در نظر داریم برای انتخاب نام اپراتور سوم یک برنامه نظرسنجی داشته باشیم و از نظر مردم نیز در این باره استفاده کنیم.

بیشتر بدانید:   استفاده از آنتی ویروس به جای فلش کردن موبایل

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.