شركت T-Mobile قصد دارد در آينده به يكي از عرضه‌كنندگان گوشي هوشمند آيفون اپل در آمريكا تبديل مي‌شود و انحصار شركت AT&T در اين زمينه را بشكند.

به گزارش فارس، شركت مخابراتي AT&T همچنان عرضه كننده انحصاري گوشي آيفون در آمريكا محسوب مي‌شود و اين در حالي است كه از مدت‌ها پيش‌ شايعاتي مبني بر عرضه اين گوشي هوشمند توسط شركت مخابراتي وريزون نيز به گوش مي‌رسد.

شايعات جديدتري كه رسانه‌هاي خبري منتشر كرده‌اند حاكي از آن است كه شركت T-Mobile نيز قصد ورود به اين عرصه را دارد و در آينده به يكي از عرضه‌كنندگان گوشي هوشمند آيفون اپل در آمريكا تبديل مي‌شود.

“شاو وو ” يكي از تحليلگران مركز سرمايه‌گذاري Kaufman Bros به سرمايه‌گذاران اعلام كرده است كه شركت مخابراتي T-Mobile تا پيش از پاييز امسال عرضه گوشي هوشمند آيفون در بازارهاي آمريكا را آغاز خواهد كرد.

اين تحليلگر اظهار داشته كه بر اساس آخرين تصميمات اتخاذ شده قرار است از سال 2011 ميلادي انحصار عرضه گوشي آيفون در آمريكا شكسته شود و علاوه بر AT&T، چند شركت مخابراتي ديگر نيز اين محصول را به دست كاربران برسانند.

در اين ميان، نخستين شركت مخابراتي پس از AT&T كه اين گوشي را وارد بازار كند، T-Mobile خواهد بود.

“شاو وو ” اين صحبت‌ها را به نقل از يك مدير ارشد اپل كه در چرخه توليد و عرضه محصولات اين شركت حضور دارد، اعلام كرده است.

شركت T-Mobile در بين چهار شركت مخابراتي برتر آمريكا كوچك‌ترين مركز محسوب مي‌شود و انواع گوشي‌هاي هوشمند شامل گوشي‌هاي اندرويدي myTouch 3G، Behold II سامسونگ و Cliq XT موتورولا را به دست كاربران آمريكايي مي‌رساند.

بیشتر بدانید:   معرفی اپلیکیشن های بنچمارک اسمارت فون


نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.