گوگل رسما نسخه جدید اندروید با نام Android 7.1.2 Nougat را معرفی کرد. این نسخه بتای این ورژن از سیستم عامل اندروید از پایان امروز در دسترس قرار خواهد گرفت.

قرار است Android 7.1.2 Nougat در موبایل های Pixel, Pixel XL, Nexus 5X, Nexus Player و Pixel C منتشر خواهد شد و البته روی Nexus 6P نیز قرار خواهد گرفت.

اندروید نوقا ۷٫۱٫۲ معرفی شد; اما تمامی گوشی‌ های نکسوس قابل به دریافت آن نیستند

همه منتظر هستیم ببینیم در این نسخه چه اتفاقاتی خواهد افتاد ولی نباید انتظار داشته باشیم اتفاقات عجیب باشند. بروزرسانی این نسخه بیشتر بر روی افزایش کیفیت تمرکز داشته است. بخشی برای برطرف کردن ایرادات  باگ ها، بخشی برای افزایش کیفیت و البته بخش کوچکی هم بر روی بهبود نرم افزارها و سخت افزارها تمرکز خواهد داشت. این کل اطلاعاتی است که گوگل اعلام کرده و باید منتظر بمانیم و ببینیم دقیقا چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

مثل گذشته گوگل باز هم برای تست کاربران امکان درخواست از طریق سامانه  Android Beta Program را باز کرده. کاربران برای استفاده از آن نسخه در صورتی که موبایل ورد تاییدی داشته باشند، در این بخش درخواست خود را اعلام می کنند. اگر همه چیز درست پیش برود و درخواست مشابه دست گوگل برسد در کمتر از چند ساعت OTA این نسخه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. می توانید علاوه بر بروزرسانی رسمی، به صورت آفلاین از طریق فلش کردن موبایل نیز می توانید بروزرسانی خود را انجام دهید.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   چگونه از Android O روی هر موبایل اندرویدی استفاده کنیم؟

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید