تبلیغات

مشتركان اپراتورهاي همراه اول و ايرانسل در نوروز امسال 2 ميليارد و 668 ميليون پيام كوتاه ارسال كرده‌اند كه مشتركان ايرانسل با ارسال 278 ميليون پيام كوتاه بيشتر، از همراه اولي‌ها سبقت گرفتند.

به گزارش شركت ارتباطات سيار، مشتركان همراه اول در بازه 14 روزه تعطيلات سال نو از 29 اسفند تا 13 فروردين، يك ميليارد و 195 ميليون پيامك موفق ارسال كرده‌اند كه تعداد پيامك‌هاي ارسالي نسبت به سال گذشته 20 درصد افزايش يافته و پيامك‌هاي همراه اولي‌ها به طور متوسط با 90درصد موفقيت ارسال شده‌است.

اين درحالي است كه مشتركان ايرانسل در نوروز امسال در ارسال پيامك از همراه اولي‌ها سبقت گرفتند و با ارسال يك ميليارد و 473 ميليون و 791 هزار و 196 پيامك، حدود 287 ميليون پيامك بيشتر از همراه اولي ها ارسال كرده‌اند.

همچنين ايرانسلي‌ها پيامك‌هاي خود را با 97،6 درصد موفقيت ارسال كرده‌اند.

بنابراين گزارش، مشتركان همراه اول در 2 ساعت اول تحويل سال نو 22 ميليون پيامك موفق و مشتركان ايرانسل نيز از يك ساعت پيش و پس از تحويل سال جديد (8 تا 9 شب 29 اسفند 88 ) 11 ميليون پيام كوتاه موفق ارسال كرده‌اند.

1 دیدگاه

  1. سلام
    من از ایرانسل به دلیل سرویس دهی مناسب و خدمات جدید و تک در ایران از مسولان این شرکت تشکر میکنم.ایرانسل مانند یک دوست همیشه با سرویس های جدیدش درکنار من بوده.
    نمیدونین چه حالی میده وقتی از سروسیاش استفاده میکنی(سرعت بالا”هزینه مناسب”پشتیبانی خوب از سرویس)
    شعار من اینه:سیم سل فقط ایرانسل

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید