مخاطبان بخش مهمی از آیفون شما هستند به خصوص اگر به صورت مداوم با دوستان و آشنایان خود تماس می‌ گیرید، به آنها ایمیل ارسال می‌ کنید یا پیام می فرستید. ممکن است فهرست مخاطبان شما بسیار طولانی باشد یا برای اینکه سریع‌ تر مخاطب مود نظر خود را پیدا کنید، اسامی را بسیار مرتب و سازماندهی داده شده در گوشی‌ تان ذخیره کرده‌ اید.

فهرست مخاطبان باعث می شود که به ندرت شماره مورد نظر خود را به خاطر بسپارید و به این ترتیب برای بسیاری از فعالیت‌ های روزانه خود به این فهرست وابسته هستید.

چگونه فهرست مخاطبان پاک شده در گوشی‌ های آیفون را برگردانیم؟
چگونه فهرست مخاطبان پاک شده در گوشی‌ های آیفون را برگردانیم؟

به این ترتیب اگر حین فرآیند سینک کردن گوشی یا بازیابی یک فایل بک آپ، یکی از مخاطبان یا کل فهرست مخاطبان خود را به اشتباه پاک کنید، احتمالا به دردسر خواهید افتاد. اگر در چنین شرایطی گرفتار شدید می‌توانید به راحتی و با استفاده از iCloud می توانید به بازیابی مخاطبین حذف شده در گوشی خود بپردازید. برای این کار به یک کامپیوتر، اپل آی دی و پسورد آن و کمی زمان نیاز دارید.

۱٫ ابتدا به iCloud.com رفته و با اپل آی دی و پسورد خود وارد شود.
۲٫ سپس روی آیکون تنظیمات کلیک کنید.
۳٫ به پایین صفحه آمده و از بخشAdvanced گزینه Restore Contacts را انتخاب کنید.
۴٫ در این مرحله فهرستی از آرشیوهایی که پیش از این ساخته بودید را خواهید دید. تاریخی که هنوز مخاطبان خود را از دست نداده بودید پیدا کرده و روی گزینه Restore ضربه بزنید.
۵٫ برای تایید دوباره Restore را انتخاب کنید تا فرآیند بازیابی آغاز شود. پس از تکمیل این فرآیند یک ایمیل به آدرسی که همراه با اپل آی دی خود وارد کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

بیشتر بدانید:   iPhone 7 انقلابی در صنعت طراحی موبایل !

به یاد داشته باشید که انجام این کار فهرستی که از iCloud انتخاب کرده‌اید جایگزین فهرست مخاطبان فعلی شما خواهد شد به این ترتیب نمی‌ توانید تنها بازیابی مخاطبین حذف شده در گوشی امکان پذیر است. به این ترتیب اگر پیش از این فرآیند مخاطبان جدید را اضافه کرده باشید، آنها را از دست می‌ دهید. خوشبختانه مخاطبان فعلی شما پیش از اجرای فرآیند بازیابی آرشیو می‌شوند به این ترتیب می‌توانید آنها را نیز بازیابی کنید.

برای این کار سه مرحله اول بالا را تکرار کنید اما به جای انتخاب آرشیو از یک تاریخ گذشته، آرشیو مربوط به روزی که فرآیند بازیابی را انجام دادید، انتخاب کنید.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.