شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای یک بازی جدید با موضوع علمی _ تخیلی پروانه ساخت صادر کرد.

  به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای « جاده های نبرد » به نویسندگی علیرضا مرادی تبار برای موسسه چنگ پژمان پارسه طراح این بازی، مجوز تولید صادر کرد.

cnep-2012-09-20-21-49-27-74

بازی رایانه ای “جاده های نبرد” در سبک استراتژیک و زیر سبک تاور دیفنس (برج های دفاعی) شامل 10 مرحله متنوع بوده که هر مرحله دارای ویژگی منحصر به فرد از نظر گرافیکی ، گیم پلی ، صدا و … است.

در این بازی 5 تاور (برج دفاعی) در اختیار بازیکن قرار داده می شود که هر تاور تا سه مرحله ارتقا یافته و پس از آن تا سه مرحله دیگر توانایی مخصوص همان تاور آزاد و ارتقا می یابد.

در طی مراحل پنجم قدرت ویژه در اختیار بازیکن قرار می گیرد که فارغ از برج ها و قابلیت های آنها است که در ترکیب با تاورها ، قابلیت گوناگونی را ایجاد می کند.

تنوع دشمنان بالا بوده و تعداد آنها به بیش از 50 نوع متفاوت می رسد . دشمنان دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند که برای مقابله با هر کدام از آنها به استراتژی خاصی نیاز است.در این بازی بسته به نوع مرحله با گیم پلی های متفاوتی روبرو می شوید.

در داستان این بازی ، مردم سیاره سینپ در صلح و آرامش در سیاره شان زندگی می کردند که خبر می رسد جنگجویان سیاره آونر برای تصاحب سیاره آنها در حال لشگرکشی هستند. مهندسان از سرتاسر گرد هم آمدند و برای محافظت از سیاره سلاح های جدید خودکاری طراحی کردند که هر کدام از این سلاح ها ویژگی های منحصر بفردی دارد.

بیشتر بدانید:   تولید بازی رایانه‌ای سیاووش بر اساس داستان های شاهنامه

بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفاً یک مجوز اولیه برای تولید بازی است و تأیید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.