سری بازی‌ های سام ماجراجو (Serious Sam) از محبوب‌ ترین بازی‌ های سبک شوتر اول شخص می‌ باشند که طرفداران پر و پا قرصی در سراسر جهان دارند. بعد از انتشار سه نسخه اصلی از این مجموعه، در حال حاضر استودیوی خالق آن، یعنی کروتیم (Croteam) مشغول کار بر روی بازی سام ماجراجو ۴ است.

تاریخ عرضه احتمالی سام ماجراجو 4 لو رفت
تاریخ عرضه احتمالی سام ماجراجو ۴ لو رفت

اما به تازگی یک ایستر اگ (Easter Egg به نکات مخفی و شوخی‌ هایی که سازندگان یک بازی در آن قرار می‌ دهند، اطلاق می‌شود) در نسخه واقعیت مجازی سام ماجراجو با عنوان Serious Sam VR: The Last Hope کشف شده که احتمالاً می‌تواند فاش کننده تاریخ عرضه قسمت جدید این سری باشد.

در بازی Serious Sam VR: The Last Hope بر روی اسلحه سام شش تاریخ جالب درج شده است. جالب از این جهت که پنج مورد از آن‌ها دقیقاً مصادف با تاریخ عرضه نسخه‌های پیشین سام ماجراجو هستند.

تاریخ عرضه احتمالی سام ماجراجو ۴ اولین شماره از بازی‌ های سام ماجراجو با عنوان Serious Sam: The First Encounter در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۰۱ عرضه شده بود و دومین نسخه نیز که با پسوند The Second Encounter شناخته می‌شد در ۲ فوریه سال ۲۰۰۲ راهی بازار شده بود. اما عنوان شماره‌دار بعدی یعنی Serious Sam 2 در ۱۱ اکتبر ۲۰۰۵ در دسترس بازیکنان قرار گرفت و دو شماره بعدی از این مجموعه با عناوین Serious Sam 3: BFE و Serious Sam: The Last Hope نیز به ترتیب در تاریخ‌های ۲۲ نوامبر ۲۰۱۱ و اکتبر سال ۲۰۱۶ عرضه شدند.

تاریخ عرضه احتمالی سام ماجراجو 4 لو رفت
تاریخ عرضه احتمالی سام ماجراجو ۴ لو رفت

در کنار تاریخ‌ های فوق، یک تاریخ دیگر نیز بر روی اسلحه سام قابل مشاهده است که می‌ تواند تاریخ عرضه بازی سام ماجراجو ۴ باشد. بنابراین طرفداران سام بالاخره در ماه دسامبر سال جاری میلادی می‌توانند با شخصیت محبوب خود ملاقاتی دوباره داشته و به نبرد با هیولاهای بازی بروند.

کروتیم هنوز هیچ واکنشی به این خبر نشان نداده، اما احتمال صحت آن بسیار بالاست.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید