چندی پیش مایکروسافت وعده یک سری تخفیفات بزرگ را به مناسبت آغاز بهار به کاربران کنسول‌ های ایکس‌‍ باکس داده بود. حال تخفیفات بازی های ایکس باکس از الان آغاز شده است و دارندگان ایکس‌ باکس وان و ایکس‌ باکس ۳۶۰ می‌ توانند چندین و چند بازی بزرگ را هم‌اکنون با قیمتی باورنکردنی خریداری کنند.

تخفیفات بزرگ بازی های ایکس باکس آغاز شد
تخفیفات بزرگ بازی های ایکس باکس آغاز شد

به‌ تازگی، لری هریب، یکی از برنامه‌ نویسان مایکروسافت با انتشار یک پست خبر از آغاز تخفیفات بزرگ بازی های ایکس باکس داد و اعلام کرد که چندین و چند بازی بزرگ از کنسول‌ های ایکس‌ باکس وان و ایکس‌ باکس ۳۶۰ در این لیست شامل تخفیف شده‌اند.

از تخفیفات کنسول ایکس‌ باکس وان می‌توانیم از بازی Ark: Survival Evolved با قیمت ۱۴ دلار و یک تخفیف فوق‌العاده برای بازی Fallout 4 با قیمت ۲۰ دلار نام ببریم.

از دیگر آثاری که در این لیست به چشم می‌خورند می‌توانیم به بازی‌هایی همچون، Halo 5 با قیمت ۲۰ دلار، Grand Theft Auto V با قیمت ۳۰ دلار، Forza Horizon 3 با قیمت ۴۰ دلار، Gears Of War 4 با قیمت ۳۰ دلار، Mortal Kombat XL با قیمت ۲۴ دلار، NBA 2K17 با قیمت ۳۰ دلار، The Witcher 3 Complet Edition با قیمت ۳۰ دلار، Titanfall 2 با قیمت ۳۰ دلار و Rainbow Six Siege با قیمت ۲۵ دلار اشاره کنیم.

اما دارندگان کنسول ایکس‌ باکس ۳۶۰ نیز هم‌اکنون می‌توانند از چندین تخفیف فوق‌العاده بهره مند شوند که از بین این تخفیف‌ها می‌توانیم از، Red Dead Redemption با قیمت ۱۵ دلار، Call of Duty: Black Ops 2 با قیمت ۲۰ دلار، Grand Theft Auto IV با قیمت ۱۰ دلار و Blue Dragon با قیمت ۸ دلار نام ببریم.

بیشتر بدانید:   مایکروسافت به پشتیبانی از ویندوز فون ۸٫۱ پایان داد

باید به این نکته اشاره کرد که اگر می‌خواهید از نهایت تخفیف‌ها استفاده کنید باید اشتراک ایکس‌باکس لایو گلد داشته باشید. اگر این اشتراک را ندارید این بهترین فرصت برای عضویت در سرویس گلد است چرا که شما در این تخفیفات می‌توانید با پرداخت تنها ۱ دلار از این سرویس بهره‌مند شوید.

 تخفیفات بازی های ایکس باکس وان و کنسول ایکس‌ باکس ۳۶۰ تا تاریخ ۱۷ آپریل (۲۸ فروردین) ادامه خواهد داشت.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید