توسعه دهنده بازی های ایندی Nordeus جدید ترین بازی اش را به طور رسمی معرفی کرد، آن ها به مدت دو سال در حال کار بر روی این بازی بوده اد. نام این بازی که Spellsouls: Duel of Legends می باشد و به سبک بازی کارتی MOBA به زودی برای دستگاه های موبایل عرضه خواهد شد.

این بازی که در واقع در سبک MOBA (Multiplayer online battle arena) و کارتی (Card game) عرضه می شود، بیشتر متمرکز بر رقابت های کوتاه مدت است.

بازی به سبک بازی کارتی MOBA برای اندروید عرضه می شود
بازی به سبک بازی کارتی MOBA برای اندروید عرضه می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از گویا آی تی، اگر با این توسعه دهنده آشنایی ندارید باید بگوییم که این استودیو سازنده بازی معروف دیگری به نام Top Eleven نیز است که در حال حاضر بیش از ۱۵۰ میلیون دانلود در سراسر جهان دارد. در حالی که توصیف بازی MOBA کارتی همواره ذهن بازیکنان را به سمت یک بازی TCG مولتی پلییر که بازیکنان می بایست به جمع آوری کارت بپردازند اما این بازی اصلا اینطور نیست. در عوض Spellsouls گیم پلی ای مبارزه ای کاملا به سبک MOBA دارد که در آن شخصیت های بازی تان در نقشه حرکت می کنند و با حریف تان مبارزه می کنند. بخش کارتی بازی در واقع تنها برای بهبود گیم پلی سبک MOBA بازی هستند.

بازیکنان به صورت مبارزه های ۱ به یک با یکدیگر به جدال می پردازند. شما موجوداتی با “Minions” دارید که به شما کمک می کند از پس Spellcaster های دشمن برآیید و از سد جادویی آن ها عبور کنید. جادو ها و دیگر کار هایی که در طی روند بازی استفاده می کنید همگی از کارت هایی که جمع کرده اید به دست می آیند. به عنوان مثال می توانید از پورتال های خطی بالا و پایین مینیون هایتان را ارسال کنید و به مینیون ها و خط دفاعی دشمن حمله کنید تا Spellcaster دشمن را شکست دهید.

بازی کارتی MOBA برای اندروید عرضه می شود

با دسته کارت هایی که دارید می توانید به صورت های مختلفی مینیون هایتان را ارتقا دهید و قوی کنید، می توانید از اسپل ها برای صدمه زدن به دشمن، حال چه به صورت مستقیم و فردی و یا به صورت جمعی و وسیع استفاده کنید و به صورت استراتژیک مینیون هایتان را به میدان نبرد بفرستید.

بیشتر بدانید:   بازی موبایلی جنگاور ایرانی عرضه شد!

بازی کارتی MOBA برای اندروید عرضه می شود

رقابت ها ۳ دقیقه ای هستند و به صورت زنده اتفاق می افتند. بردن مبارزه یا با شکست دادن Spellcaster دشمن اتفاق می افتد و یا هرکس که صدمه بیشتری به حریف وارد کرد پیروز خواهد شد.

بازی کارتی MOBA برای اندروید عرضه می شود

در حال حاضر زمان دقیقی برای عرضه این سبک بازی کارتی MOBA اعلام نشده است و تنها می دانیم که در سال ۲۰۱۷ برای اندروید خواهد آمد.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.