بر اساس اعلام استودیو بستدا بازی Elder Scrolls Online از تاریخ ۱۱ تا ۱۸ آوریل (۲۲ تا ۲۹ فروردین) برای کنسول های ایکس باکس وان ، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی به صورت رایگان در دسترس می باشد .

بازی Elder Scrolls Online به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت
بازی Elder Scrolls Online به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت

علاوه بر دسترسی کامل به نسخه Tamriel Unlimited بازی ، بازیکنان در این مدت ۵۰۰ Crowns به صورت رایگان در بازی دریافت خواهند کرد که می توانند از آن برای بروز رسانی وسایل جدید ، حیوانات و … استفاده نمایند .

همچنین برای خرید بازی تا تاریخ ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین) تخفیفی در نظر گرفته شده است و پس از این زمان قیمت بازی به حالت عادی باز می گردد.

در حال حاضر مشخص نیست این بازی با محاسبه تخفیف با چه قیمتی عرضه خواهد شد اما به طور معمول نسخه معمولی این بازی با قیمت ۳۰ دلار و نسخه Elder Scrolls Online: Gold Edition به همراه بسته های الحاقی Imperial City ، Orsinium ، Thieves Guild و Dark Brotherhood با قیمت ۶۰ دلار به فروش می رسند .

عنوان Elder Scrolls Online به زودی با استفاده از محتویات Morrowind در ماه ژوئن گسترش خواهد یافت . بر اساس گزارش های منتشر شده بازی Elder Scrolls Online در ماه فوریه ۸٫۵ میلیون نسخه فروش داشته است که نسبت به ماه ژوئن سال گذشته میلادی با ۷ میلیون نسخه فروش ، پیشرفت کرده است .

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   بازی رایگان The Wolf Among Us از اپ‌استور تا یک ماه آینده

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.