فروشگاه مجازی مایکروسافت، روز گذشته و به دلیلی نامعلوم، نسخه Xbox One بازی Final Fantasy 15 را با قیمت ۳۴٫۹۹$ به فروش رساند. از آنجایی که بازی مورد اشاره هنوز عرضه نشده، این تخفیف بسیار دور از انتظار و عجیب بوده است.

بازی Final Fantasy 15 نیامده تخفیف خورد!

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از تک شات، فروشگاه Microsoft Store در اقدامی عجیب، نسخه Day-One بازی Final Fantasy 15 را برای Xbox One با قیمت ۳۴٫۹۹$ به فروش رساند. ا ز آنجایی که هنوز ۴ روز تا عرضه رسمی Final Fantasy 15 باقی مانده و قیمت اصلی این بازی ۶۰$ است، این قیمت گذاری بسیار عجیب به نظر می‌رسد.

با این حال استقبال ایکس‌ باکسی‌ ها از پیشنهاد ویژه آنقدر زیاد بود که ظرف مدت کوتاهی موجودی این محصول در فروشگاه مایکروسافت به اتمام رسید. و کاربران از این پس، Final Fantasy 15 را بار دیگر با قیمت اولیه ۶۰$ تهیه خواهند کرد.

این پیشنهاد ویژه که به نظر می‌ رسد به مناسبت جمعه سیاه بوده است، نه تنها شامل نسخه PS4 بازی نبوده، بلکه تخفیف ایکس‌ باکسی آن نیز تنها برای کاربران آمریکایی بوده و کاربران دیگر نقاط جهان با مراجعه به صفحه‌ی مربوطه، Final Fantasy 15 را با قیمت اصلی ۶۰$ می‌ توانستند خریداری کنند.

نسخه Day-One این بازی علاوه بر بازی اصلی شامل سلاح Masamune نیز می‌باشد که در قالب یک محتوای قابل دانلود در آن قرار دارد. هر چند این نسخه از بازی تفاوت چندانی با نسخه‌ اصلی آن ندارد اما نسخه‌ی دیگری نیز با عنوان Deluxe Edition و با قیمت ۸۹٫۹۹$ عرضه خواهد شد که شامل انیمیشن Kingsglaive و چند محتوای اضافی دیگر می‌باشد. Final Fantasy 15 در تاریخ ۹ آذر برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید