هفته‌ی گذشته نسخه‌ی تبلت بازی Football Manager 2017 برای اندروید و iOS منتشر شد و شرکت SEGA ، سازنده‌ی بازی اعلام کرد که نسخه‌ی مخصوص گوشی‌ های‌ هوشمند را نیز به زودی منتشر می‌ کند. حالا تنها با گذشت یک هفته این نسخه در اختیار کاربران قرار گرفته است.

بازی Football Manager 2017 به موبایل ها می آید

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از تک شات، احتمالا مستحضر هستید که نسخه‌ی مخصوص تبلت‌ ۱۹٫۹ دلار قیمت دارد و حالا سگا برای نسخه‌ی گوشی‌ های‌ هوشمند این بازی قیمت ۸٫۹ دلاری را در نظر گرفته است. نسخه‌ی جدید این بازی نسبت به نسخه‌های قبلی دچار تغییرات زیادی شده است.

به عنوان مثال، رابط کاربری بازی تغییرات قابل توجهی به خود دیده تا کاربران بتوانند عملکرد بهتری را در بازی از خود به نمایش بگذارند.

از دیگر تغییرات به وجود آمده در این بازی می‌توان به بهبود بخش استعداد یابی باشگاه‌ها اشاره کرد. در این بخش کاربران می‌توانند بازیکنان مستعد را به استخدام باشگاه خود درآورند. علاوه بر این، بازیکنان به عنوان سرمربی یک باشگاه فوتبال می‌توانند نظارت بیشتری را بر روی جلسات تمرینی داشته باشند و در صورتی که بازیکنی همانند انتظار پیش نرفت، وی را جریمه کنند.

بازی Football Manager 2017 دارای ۱۵ لیگ معتبر اروپایی است؛ دو لیگ جدید لهستان و ترکیه نیز به این بازی اضافه شده‌اند. شما می توانید نسخه اندرویدی این بازی زیبا را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

دانلود بازی Football Manager Mobile 2017 برای Android

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید