روز گذشته اعلام شد بازی GTA IV و بسته الحاقی Liberty City به قابلیت Backwards Compatibility ایکس‌ باکس وان اضافه شده‌ اند تا دارندگان کنسول نسل هشتمی مایکروسافت باری دیگر این فرصت را داشته باشند که در دنیای تاریک لیبرتی سیتی ماجراجوی کنند. حال اعلام شده فروش بازی GTA IV پس از اضافه شدن به قابلیت Backwards Compatibility بیش از ۷۶۹۶ درصد افزایش یافته است!

فروش بازی GTA IV در 24 ساعت گذشته ۷۶۹۶ درصد افزایش یافت
فروش بازی GTA IV در ۲۴ ساعت گذشته ۷۶۹۶ درصد افزایش یافت

قابلیت Backwards Compatibility نخستین بار در E3 2015 معرفی شد و در اواخر آن سال نیز در اختیار کاربران ایکس‌ باکس وان قرار گرفت و بعد از گذشت چند ماه به یکی از محبوب‌ ترین بخش‌ های کنسول نسل هشتمی مایکروسافت تبدیل شد.

اگر شما قصد تهیه این بازی و تجربه مجدد آن را دارید باید مطلع باشید که بر روی ایکس‌ باکس وان علاوه بر بازی اصلی دو بسته الحاقی The Ballad of Gay Tony و The Lost and the Damned که هر یک بخش داستانی مختص به خود را دارند نیز قابل بازی هستند.

بنابر گزارش فروشگاه آمازون و برنامه تلویزیونی Game Shakers، طی روزهای گذشته میزان فروش نسخه‌ های فیزیکی و دیجیتالی این بازی بیشتر شده و طی ۲۴ ساعت اخیر میزان فروش بازی نسبت به گذشته ۷۶۹۶ درصد افزایش یافته است.

بی‌تردید GTA IV به همراه Red Dead Redemption جز برترین بازی‌های جهان باز منتشر شده برای کنسول‌ های نسل هفتمی بودند که همین افزایش فروش حیرت‌انگیز بازی پس از در دسترس قرار گرفتن آن برای ایکس‌باکس وان نشان می‌دهد خیل عظیمی از بازیکنان به دنبال تجربه مجدد این اثر هستند.

بیشتر بدانید:   فروش ۲ برابری Playstation 4 نسبت به Xbox One !

شما هم‌اکنون می‌توانید این بازی را به صورت دیجیتالی یا فیزیکی به قیمت ۲۶ دلار تهیه کنید. همچنین اگر دیسک بازی را نیز در اختیار دارید با قرار دادن آن در دستگاه و انتخاب بازی می‌توانید به انجام آن مشغول شوید. البته باید توجه داشت که در تمام مدت دیسک در درون دستگاه قرار داشته باشد. علاوه بر این بازیکنان می‌توانند سیوهای GTA IV خود در ایکس‌ باکس ۳۶۰ را به کنسول نسل هشتمی‌ شان منتقل کنند تا ملزم به انجام بازی از ابتدا نباشند.

GTA IV در سال ۲۰۰۸ برای پلی‌ استیشن ۳، ایکس‌ باکس ۳۶۰ و پی‌سی منتشر شد که در آن شما کنترل مردی به نام نیکو بلیک را بر عهده دارید که از اروپای شرقی برای دیدار با پسر عمویش رومن، راهی آمریکا شده است که برخلاف تصوراتش درگیر ماجراهای بسیاری می‌شود.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید