بازی RPG جدید شرکت اسکوئر انیکس یعنی بازی Nier Automata ، بعد از حدود یک ماه از زمان انتشار بر روی کنسول پلی‌ استیشن ۴ و رایانه‌ های شخصی، به میزان فروش قابل توجهی رسیده است.

فروش بازی Nier: Automata از یک میلیون نسخه گذشت
فروش بازی Nier: Automata از یک میلیون نسخه گذشت

شرکت ناشر این بازی ژاپنی امروز اعلام کرد بازی Nier: Automata که توسط Platinum Games توسعه یافته است، تا به حال فروشی بیش از یک میلیون نسخه مجموعاً به صورت فیزیکی و به صورت دیجیتالی داشته است.

بازی Nier Automata برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ سونی و رایانه‌ های شخصی در دسترس است، گرچه اسکوئر انیکس گزارشی از میزان فروش این بازی بر روی هر یک از پلتفرم‌ها به صورت جداگانه نداده است اما این میزان فروش در مدت زمان تقریباً یک ماه عملکردی رضایت بخش به حساب می‌آید.

اگر علاقه‌مند به تجربه این بازی هستید، یک نسخه آزمایشی از آن برای کاربران پلی‌ استیشن ۴ در دسترس می‌ باشد که می‌توانید از این طریق بازی را تجربه کنید.

شرکت توسعه دهنده Platinum، در حال توسعه یک بازی انحصاری برای ایکس‌ باکس وان و رایانه‌ های شخصی به اسم Scalebound نیز بود که این بازی توسط شرکت ناشر آن یعنی مایکروسافت کنسل شد و بعد از آن رئیس ایکس‌ باکس آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) در این رابطه به این موضوع اشاره کرد که کنسل شدن این عنوان برای کاربران ایکس‌باکس گزینه بهتری بود.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   Shadow Fall؛ اولین بازی‌ پلی استیشن 4

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.