استودیوی بازیسازی مستقل Frostkeep ‌به‌ تازگی از بازی Rend رونمایی کرده است. به دنبال این خبر تصاویر جدیدی از این بازی منتشر شده است که در ادامه مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

بازی Rend معرفی شد + تصاویر
بازی Rend معرفی شد + تصاویر

استودیوی مستقل Frostkeep توسط توسعه دهندگان و سازندگان سابق عناوین بزرگی همچون World of Warcraft و League of Legends، بنیان گذاری شده است. این استودیو به‌تازگی اولین بازی جدید خود را معرفی کرده است. بازی Rend عنوانی در سبک بقا می‌باشد که ترکیبی از المان‌های نقش‌ آفرینی و بازی‌ های مطرح هم‌ سبک در آن گنجانده شده است و دنیای بازی در محیطی فانتزی جریان می‌یابد.

استودیوی بازی سازی Frostkeep توسط سه توسعه دهنده با تجربه با نام‌ های Solomon Lee ،Mat Milizia و Jeremy Wood احداث شده است. این توسعه‌دهندگان حدود ۱۵ سال پیش در نسخه اصلی بازی World of Warcraft باهم همکاری داشته‌اند.

استودیوی Frostkeep طی یک سال گذشته یک تیم با استعدا از توسعه دهندگان بازی‌های ویدیویی را جمع آوری کرده است، همچنین این استودیو برای بخش‌های تخصصی‌تر بازی نیز با افراد کاربلدی قرار است همکاری کند، به عنوان مثال آقای Neal Acree، آهنگساز بازی محبوب Overwatch قرار است در ساخت بازی Rend با استودیوی Frostkeep همگاری‌هایی داشته باشد.

Solomon Lee، یکی از بنیان‌گذاران استودیوی Frostkeep در این باره عنوان کرده است:

احداث استودیوی Frostkeep همان چیزی بود که ما در رویاهایمان آن را تصور می‌کردیم. ما می‌خواهیم مرزهای بازیسازی را جابجا کنیم. هر تصمیمی که در استودیوی ما گرفته می‌شود در مرکز آن خواسته‌های بازیکنان از ما و عشق و علاقه ما به خلق یک اثر به‌یادماندنی قرار خواهد داشت. هدف ما این است که آثار ارزشمندی خلق کنیم، بازی‌هایی که پس از انتشار بازیکنان در رابطه با آن به بحث و گفت و گو بپردازند.

Mat Milizia، یکی دیگر از بنیان‌ گذاران استودیوی Frostkeep در این رابطه می‌گوید:

با ساخت اولین عنوان استودیوی Frostkeep، بازی Rend، ما در تلاشیم تا بازیکنانی که به دنیای فانتزی علاقه مند هستند را وارد دنیای فانتزی بازی کنیم تا در آنجا برای بقا بجنگند. ما بسیار خوش‌شانسیم زیرا بیشتر افراد استودیوی ما در طول سابقه کاری خود با استودیوهای بزرگ صنعت بازیسازی همکاری داشته‌اند و تجربه‌های بسیار زیادی در طول این سال‌ها کسب کرده‌اند، از این رو همه ما در تلاشیم تا بهترین استفاده را از تجربیات خود به‌کار گیریم و در ساخت بازی خود قطعا از این پتانسیل استفاده خواهیم کرد.

در بازی Rend بازیبازان ابتدا در یکی از سه فرقه موجود در بازی دسته بندی می‌شوند و سپس وارد دنیای بسیار زیبا و در عین حال بی‌رحم بازی خواهند شد. بازیبازان برای پیروزی در نبردها مجبورند با دیگر یاران خود یک استراتژی معین و حساب شده را طراحی کنند و با استفاده از آن وارد نبرد شوند.

دیگر بنیان‌گذار استودیوی Frostkeep، آقای Jeremy Wood نیز در رابطه با پروژه جدید این استودیو عنوان کرده است:

ما تصمیم داریم یک بازی کامل را خلق کنیم، در واقع عنوانی که هم انتظارات ما را برآورده کند و هم همان چیزی باشد که طرفداران از ما می‌خواهند. ما باید در همان مرحله اولیه عرضه بازی کاری کنیم تا مخاطب جذب عنوان Rend شود، زیرا این دسته از بازیبازان می‌توانند با نظرات و بازخوردهای خود ما را در توسعه بازی برای عرضه نهایی آن کمک کنند. زمانی که بازی در مرحله دسترسی زودهنگام قرار گرفت ما بصورت مرتب محتواهای جدید و سیستم‌های کاربردی را برای بازی عرضه می‌کنیم و بسیار هیجان زده هستیم تا واکنش طرفداران را نسبت به این بازی و دنیای جدید آن مشاهده کنیم.

استودیوی Frostkeep قصد دارد تا بازی Rend را در فصل بهار سال جاری در سیستم دسترسی زودهنگام شبکه استیم قرار دهد.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.