تایم لاین تازه ترین امکان اضافه شده به فیس بوک است که نمای جدیدی را به صفحه بوکی ها می دهد .مهمترین تغییری که با اضافه کردن تایم لاین به فیس بوک ایجاد می شود، امکان اضافه کردن تصویری در قالب یک کاوراست.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از وب بلاگ فارسی، در واقع علاوه بر تصویر پروفایل بوکی ها یک کاور در بک گراند می توان اضافه کرد که جلوه خاصی به صفحه بوک کاربران می دهد.

در صورتی که وقت وایده ای برای طراحی یک کاور ندارید می توانید از طرح های آماده ای که در Cover canvas وجود دارد استفاده کنید.

این اپ فیس بوکی از بین تصاویری که در آلبوم خود دارد،طرای کاور تایم لاین شما را به عهده می گیرد.

cover canvas شامل دو بخش Custom cover که امکان اضافه کردن نام و تصویر اصلی پروفایل شما را به صورت جداگانه و یا تنها یکی از دو حالت را می دهد و بخش Static cover که تصاویر موجود در خود را جهت استفاده به عنوان کاور ،دسته بندی کرده است و می توان از بین دسته بندی های مختلفی همچون هنری ،ورزشی ، موسیقی ، خودرو ،عکاسی ،تصویر دلخواه را به عنوان کاور انتخاب کرد.

با ورود به Cover canvas و شروع ایجاد کاور از طریق این اپ فیس بوکی ،ابتدا اجازه ارتباط با پروفایل خود در فیس بوک را تایید کرده و پس از ایجاد کاور دلخواه خود،به صورت خودکار به عنوان کاور تایم لاین شما اضافه شده و این کاور جذاب در کمترین زمان زیبایی خاصی به بوک شما می دهد.

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید