انتظارات و توقعات کاربران گاه بسیار خطرناک بوده و برای آنها گران تمام می شود. به عنوان یک کاربر ، اگر شما از یک دستگاه الکترونیکی جدید انتظاراتی داشته باشید-وبیشترش هم انتظارات جاه طلبانه وایده آل باشند- مسلما وقتی دستگاه انتظارات شما را برآورده نمی کند به شدت ناامید خواهید شد.
در مورد دستگاه های تبلت برای کاربری اینترنتی ، واقعا معلوم نیست کاربران زمانی که یکی از آنها را برای اولین بار خریداری می کنند چه انتظارات معقولی باید از وسیله خود داشته باشند!. چند سال پیش ، آنها را بر اساس نسخه کوتاه شده ای از سیستم عامل رایانه ها طراحی و عرضه کردند بنابراین کاربران انتظارات خود از وسیله را مبتنی بر تجربه پیشین از دسکتاپ رایانه استوار ساخته بودند. در حال حاضر ، تبلت ها مبتنی بر سیستم عامل های تلفن همراه ساخته شده اند ، و در نتیجه انتظارات کاربران باید تغییر کنند!
بگذارید اینگونه شروع کنم که تبلت Camangi WebStation در ابتدا مرا به کلی از خود ناامید کرد. البته این اولین تجربه من از یک تبلت آندروید دار بود و نمی دانستم از چنین دستگاهی اصولا باید چه انتظاری داشت. شاید اگر انتظارم از این وسیله کاربرد دیگری بود هرگز به این اندازه از این تبلت پی سی ناامید نمی شدم.
اینها چیزهایی در مورد WebStation است که زمانی که برای اولین بار آن را روشن می کنید مشاهده خواهید کرد: تنها هشت برنامه کاربردی نسخه کامل در دستگاه وجود دارد ، بازار خرید آنلاین محصولات آندروید در تبلت تعبیه نشده ، خدمات ویدیویی YouTube نداریم… و صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی است که از نوع مقاومتی می باشد.
اگر پنج سال پیش از من در مورد توصیف یک تبلت سوال می کردید ، قلم نوری تبلت حتما در جایگاه اول لوازم ضروری تبلت قرار داشت . اما چون اکنون سال ۲۰۱۰ است و این هم یک دستگاه آندرویددار است می پذیریم که وسیله برای کار با انگشتان طراحی شده است.
شما می توانید در هنگام کار با صفحه نمایش از انگشتان خود استفاده کنید ، اما به هر حال واکنش صفحه زمانی که شما از قلم استفاده می کنید به مراتب بهتر است.