همزمان با رقابت‌های جام جهانی 2010 که از 10 روز دیگر آغاز مي‌شود فوتبال و تکنولوژی در تقاطعی به نام تلفن‌های هوشمند با یکدیگر ملاقات مي‌کنند. رویدادی که در کنار توده‌ای از برنامه‌هاي ویژه آی – فن برای پیگیری رقابت‌ها برای تکنولوژی جهشی رو به جلو به شمار مي‌رود.

به گزارش دنیای اقتصاد، فروشگاه اپل مجموعه‌ای بزرگ از برنامه‌هاي مرتبط با جام جهانی و فوتبال را در اختیار کاربرانش قرار داده است. تقریبا تمامی این برنامه‌ها که امکان نصب روی آی – فن، آی – پاد لمسی، بلک بری، پالم، آندرویيد و دیگر تجهیزات را دارند تحلیل‌های دقیقی از تیم‌های مختلف ارائه کرده، برنامه بازی‌های هر تیم، تاریخچه ورزشگاهی که بازی در آن انجام مي‌گیرد و نتایج رقابت را در اختیار کاربرانشان قرار خواهد داد. با وجود اینکه تمامی این امکانات در یک برنامه یا بسته به صورت یکجا قرار ندارند، اما در تمامی آنها بخشی مفید و جذاب برای کاربران وجود خواهد داشت.

برنامه ESPN 2010 FWC اولین برنامه رایگان است که از دسامبر گذشته در فروشگاه اپل به صورت رایگان عرضه شده است و از نظر ارائه تاریخچه بازی‌ها بسیار قدرتمند عمل مي‌کند. بیوگرافی و اخبار مرتبط با هر 32 تیم حاضر در جام جهانی توسط این نرم‌افزار ارائه شده و با ارائه لیستی از 100 تیم قدرتمند جهان امکان پیشگویی نتایج بازی‌ها را فراهم مي‌آورد. نصب این نرم‌افزار رایگان است؛ اما به روز رسانی برای بهبود ویژگی‌هایی از قبیل پخش مستقیم بازی‌ها، پخش مستقیم صوتی از رادیوی ESPN، تفسیر مستقیم، نمایش نتایج و لحظات جذاب بازی برای کاربران هشت دلار هزینه خواهد داشت. نرم‌افزار FOX که از اواسط ماه مه ‌عرضه شده است تحت فعالیت شبکه خبری FOX قرار داشته و به منظور بهبود پوشش خبری و تصویری نرم افزار ESPN ارائه شده است.

بیشتر بدانید:   تحول فناوری را ببینید+تصاویر

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.