شرکت HMD که به تازگی با برند موبایل نوکیا در حال تولید گوشی هایی با سیستم عامل اندروید است، اعلام کرد که سیستم عامل اندروید موبایل Nokia 6 به Android Nougat بروزرسانی خواهد شد.

HMD این موبایل را با سرو صدای زیاد بعد از شکست های نوستالژیک نوکیا، به بازار عرضه کرد و در همان بدو ارائه به بازار اعلام کرد که مطمئنا Nokia 6 از اولین موبایل هایی خواهد بود که به نسخه های جدید اندروید بروز رسانی خواهد شد.

برای بروزرسانی به سیستم عامل اندروید نوقا ۷٫۱٫۱ نیاز به ۳۷۰MB فضا دارید و البته باید ۶۲۰MB فضای خالی برای اجرایی شدن این سیستم عامل کنار بگذارید.

بروزرسانی Nokia 6 به ۷٫۱٫۱ Android Nougat
بروزرسانی Nokia 6 به ۷٫۱٫۱ Android Nougat

دلیل اصلی این حجم زیاد برای بروز رسانی، تغییرات زیاد و بروز رسانی های جدی در این موبایل است. امکاناتی مانند مصرف هوشمند باتری، پشتیبانی از ۴G/3G برای دو سیم کارت بصورت همزمان از جمله بروزرسانی های این سیستم عامل در Nokia 6 خواهد بود.

این بروزرسانی شامل آخرین بروزرسانی منتشر شده توسط گوگل است و همه بروزرسانی های امنیتی را نیز شامل می شود.

جالب است بدانید این موبایل فعلا فقط در کشور چین عرضه شده است و هنوز بصورت عمومی در دسترس قرار نگرفته است. هرچند به زودی این موبایل در سطح کشورهای بزرگتر نیز ارائه می شود، ولی امید چندانی به فروش بالا در این موبایل وجود ندارد.

بیشتر بدانید:   قیمت تبلت‌های اندرویدی مهم تر از اندروید ۳٫۰ Honeycomb است !

2 دیدگاه ها

  1. “””امید چندانی به فروش بالا در این موبایل وجود ندارد.””” ؟؟؟؟؟!!!!!
    لطفا بگید اینو ⬆ با کدوم فرمول و اطلاعاتی بدست آوردید ؟

    • اگر دقت کنید این مطلب از سایت معتبری ترجمه شده و این موضوع نظر نویسنده آن سایت است. با توجه به اینکه هنوز بصورت رسمی در ایران این محصول وجود ندارد، قاعدتا شواهد فروش و نظرات مدیران و بازاریاب های خارج از ایران معتبر تر از نظرات ما هست 🙂

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.