اولین بسته الحاقی بازی Watch Dogs 2 با نام T-Bone Content Bundle برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد .

طبق جدول زمان بندی قرار است این بسته الحاقی در تاریخ ۲۴ ژانویه (۵ بهمن) برای پلتفرم های ایکس باکس وان و کامپیوتر نیز عرضه شود. محتوای این بسته الحاقی در مورد یکی از شخصیت های محبوب قسمت اول این بازی Raymond Kenney می باشد که با نام T-Bone نیز شناخته می شود .

انتشار اولین بسته الحاقی بازی Watch Dogs 2 برای پلی استیشن 4

 به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از سخت افزار مگ، این بسته الحاقی در سیزن پس بازی وجود دارد اما به صورت تکی نیز به قیمت ۶٫۹۹ دلار به فروش می رسد . این بسته الحاقی شامل هیچ مرحله تک نفره ای نمی باشد اما دارای یک چالش Mayhem برای بخش چند نفره می باشد که در آن یک دشمن جدید از نوع Grenadier، لباس های T-bone و یک اتوبوس مدرسه ماد شده وجود دارد .

ناشر این بازی یوبی سافت همچنین اعلام کرده است که کاربران می توانند تمامی بسته های الحاقی بازی Watch Dogs 2 را به صورت مهمان بازی کنند و این بدان معناست که کاربران در صورتی که این بسته را خریداری نکرده باشند می توانند با دوستان خود که این بسته الحاقی را خریداری کرده اند بازی کنند.

به مناسبت انتشار آن یک رویداد درون بازی با نام T-Bone Chaos Challengeوجود دارد. این رویداد شامل چندین ماموریت زمان دار است که به عنوان پاداش پوسته ماشین و پول درون بازی به کاربران تعلق می گیرد .

این بسته الحاقی طبق جدول زمان بندی قرار بود زود تر عرضه شود اما یوبی سافت زمان انتشار این بسته الحاقی Watch Dogs 2 را به دلیل کار بر روی پچ ها و رفع مشکلات بخش چند نفره بازی به تاخیر انداخت . این بازی به تازگی پچ جدیدی دریافت کرده است که در آن برخی مشکلات و باگ های بازی بر طرف شده است .

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید