به استحضار می‌رساند در راستای رشد و توسعه دانش و فناوری در حوزه‌ی علوم و مهندسی کامپیوتر و همچنین ترویج و ارایه مباحث لبه‌ی دانش در زمینه‌ های فناوری اطلاعات و ارتباطات، “بیست و دومین کنفرانس‌¬ ملی¬‌ سالانه کامپیوتر” از تاریخ ۲۱ الی ۲۳ اسفند ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف با مشارکت انجمن¬‌کامپیوتر ایران، مرکز راه‌ کارهای اطلاعاتی هوشمند دانشگاه صنعتی شریف و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

با توجه به برگزاری موفق بیست و یک دوره‌ی کنفرانس در سال‌های گذشته، این رویداد به عنوان معتبرین همایش علمی حوزه‌ی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در کشور شناخته شده و محل هم‌ اندیشی متخصصان این حوزه در کشور است.

بیست‌ و دومین دوره‌ی کنفرانس ملی کامپیوتر ایران با تاکید بر مباحث جدید فناوری از جمله‌ داده‌ های حجیم، رایانش ابری، شبکه‌ های اجتماعی و یادگیری ماشین و همچنین مباحث مهم در حوزه‌ی مهندسی نرم‌افزار و سیستم‌ ها و شبکه‌ های توزیعی و مباحث روز فناوری اطلاعات و ارتباطات، سعی در جذب مقالات با کیفیت و برگزاری سخنرانان کلیدی شناخته شده‌ی بین‌ المللی در این حوزه خواهد نمود.

همچنین نمایشگاه تخصصی صنعت کامپیوتر با تاکید بر محصولات دانش‌ بنیان، مسابقات برنامه‌ نویسی، سخنرانی‌ های ویژه و کارگاه‌ های آموزشی تخصصی در کنار این رویداد معتبر برگزار خواهند شد .

تاریخ های مهم :

• مهلت ارسال مقالات به کنفرانس ……………………. ۳۰ آذر ۱۳۹۵
• مهلت ارسال پیشنهاد برگزاری کارگاه………………… ۱۰ دی ۱۳۹۵
• اعلام قبولی یا رد مقالات حداکثر ………………….. ۱۰بهمن ۱۳۹۵
• مهلت ثبت نام و ارسال نسخه نهایی مقالات ……….. ۳۰بهمن ۱۳۹۵
• مهلت ثبت نام در کارگاه …………………………… ۱۰ اسفند ۱۳۹۵

بیست و دومین کنفرانس ملی کامپیوتر ایران برگزار می شود

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید