هرروز یک شایعه و حدس فنی درباره آیفون ۸ یا آیفون متفاوتی که قرار است به مناسبت دهمین سال عرضه آیفون توسط اپل بیرون داده شود، منتشر می شود. «مینگ-چی کو» تحلیلگر KGI در تازه‌ ترین پست خود خبر از تاچ بار بودن آیفون ۸ داده است.

آیفون 8 به تاچ بار مجهز می شود
آیفون ۸ به تاچ بار مجهز می شود

به گزارش برسام و به نقل از خبرآنلاین، اپل لایسنس تاچ بار را ظاهراً از لنوو گرفته و با توسعه آن روی مک بوک پرو جدید خود قرار داده است و حالا قرار است این فناوری را روی آیفون جدید تمام شیشه‌ای نیز توسعه دهد.

البته سال گذشته میلادی خبر تاچ بار بودن فریم گوشی جدید اوشن اچ تی سی به گوش رسید که بلافاصله این خبر حذف شد و ممکن است اپل چیزی شبیه آن را برای بخشی از نمایشگر ۵٫۸ اینچی آیفون ۸ تعریف کرده باشد.

درواقع آیفون ۸ نمایشگری ۵٫۸ اینچی دارد اما فقط ۵٫۱۵ اینچ آن برای نشان دادن آیتم‌ ها روی گوشی اختصاص‌ یافته و بقیه آن مربوط به کلیدهای مجازی از جمله تاچ بار جدید خواهد بود. کاربر می‌ تواند از بخش جدید نمایشگر و کلیدهای مجازی بر اساس اپ های بازشده استفاده کند و مانند تاچ بار مک بوک پرو از آیکون‌ های ظاهرشده استفاده کند.

آیفون 8 به تاچ بار مجهز می شود
آیفون ۸ به تاچ بار مجهز می شود

اگر تاچ بار بودن آیفون ۸ درست باشد، دوباره شاهد دیزاینی رادیکال و انقلابی از سوی اپل در سال ۲۰۱۷ خواهیم بود که آن را به اوج بر می‌ گرداند. شاید به همین خاطر باشد که سهام اپل این روزها دوباره اوج پیداکرده است.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   نمایش اسلاید آیفون ۸ در کنفرانس موبایل کشور چین

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید