اگر چه مایکروسافت کمی دیر به جمع شرکت‌ های سازنده تبلت پیوست، اما یافته‌ های موسسه J.D. Power نشانگر رضایت بالای کاربران از نتیجه کار این شرکت است.

بررسی‌ های J.D. Power ثابت می کند تبلت‌ های سرفیس مایکروسافت توانسته اند بیش از تبلت‌ های آی پد اپل توجه کاربران را به خود جلب کنند و نمره ۸۵۵ از هزار را به خود اختصاص داده‌اند.

میزان رضایت کاربران از تبلت‌ های سرفیس مایکروسافت بیشتر از آیپد است
میزان رضایت کاربران از تبلت‌ های سرفیس مایکروسافت بیشتر از آیپد است

در مقابل میزان رضایت از تبلت های آی پد شرکت اپل ۸۴۹ از هزار بوده و لذا این شرکت در رتبه دوم از نظر میزان کسب رضایت قرار گرفته است.

یکی از مهم‌ ترین عواملی که باعث افزایش میزان رضایت از تبلت‌ های سرفیس مایکروسافت شده عبارت است از شیوه و ظاهر طراحی. همراه با تبلت سرفیس یک قاب و یک قلم هوشمند هم عرضه می‌شود که این دو در مجموع ۱۲۹ دلار قیمت دارند.

البته در بررسی سال گذشته همین مجموعه اپل توانست با برتری مختصری مایکروسافت را پشت سر بگذارد و عنوان سازنده برترین تبلت‌ ها را از دید مشتریان به خود اختصاص دهد. اپل در سال های اخیر بارها تلاش کرده تا بر میزان محبوبیت آیپد بیفزاید و به تازگی یک مدل ۹٫۷ اینچی از آی پد را هم با قیمتی کمتر عرضه کرده است.

رتبه سوم در این زمینه متعلق به سامسونگ است که تبلت‌ های گالکسی تب را به فروش می رساند و در مجموع نمره ۸۴۷ از هزار را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است ال جی و آمازون در میانه این فهرست و ایسر و ایسوس در پایین قرار دارند. بر اساس نتایج این بررسی مردم به خرید تبلت‌ هایی با نمایشگرهای بزرگتر و قابلیت نصب سیم کارت تلفن همراه بیشتر علاقه دارند.

بیشتر بدانید:   احتمالا آیفون ۸ دارای سنسور تاچ آی دی در قاب پشتی خواهد بود

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.