شایعات زیادی پیرامون زمان معرفی رسمی تبلت‌ های آیپد جدید شرکت اپل وجود دارد و در برخی از گمانه‌زنی‌ها به مارس برای رونمایی از این محصولات اشاره شده است. به همین جهت، وب‌سایت MacRumors به‌تازگی به نقل از تحلیلگران زنجیره تامین قطعات محصولات شرکت اپل اعلام نموده است که به احتمال زیاد، تبلت‌های جدید آیپد در یک روز بین ۲۰ تا ۲۴ مارس ارائه می‌شود.

تبلت‌ های جدید آیپد در سکوت خبری معرفی می شوند

انتظار می‌رود که کوپرتینویی‎ها در این مراسم، حداقل دو تبلت و حداکثر چهار تبلت معرفی نمایند. اگر شایعات منتشر شده پیرامون عرضه تبلت آیپد ۱۰٫۵ اینچی و نسخه جدید آیپد مینی با نمایشگر ۷٫۹ اینچی صحت داشته باشد، باید منتظر معرفی چهار تبلت آیپد باشیم و در غیر این‌صورت، تنها نسخه جدید آیپد پرو ۱۲٫۹ و ۹٫۷ اینچی معرفی می‌شود. آیپد پرو ۱۰٫۵ اینچی به یک نمایشگر با حاشیه‌های کم‌تر مجهز خواهد بود و ممکن است دکمه Home از حاشیه پایین نمایشگر حذف شود. بیشتر تغییرات صورت‌‌گرفته در این مدل، باعث خواهد شد تا تولید انبوه تبلت آیپد ۱۰٫۵ اینچی اپل تا چندین ماه به طول بیانجامد.

آنچه که بیشتر اهمیت دارد، آن است که شرکت اپل هنوز هیچ اشاره‌ای به رویداد خبری خود در ماه مارس یا حتی اوایل ماه آوریل نداشته است و به همین جهت، نمی‌دانیم که اطلاعات منتشر شده پیرامون معرفی تبلت‌های آیپد جدید اپل در ۲۰ تا ۲۴ مارس صحت دارد یا تنها یک حدس‌وگمان ساده است.

به هرحال، در صورتی‌که شایعات منتشر شده صحت داشته باشد؛ باید منتظر معرفی تبلت‌ های جدید آیپد در سکوت خبری باشیم و به همین جهت، اپل آن‌ها را بدون هیچ مراسم خاصی معرفی می‌کند. البته این موضوع چندان تعجب‌برانگیز نیست زیرا شرکت اپل، پیش‌تر مک‌های جدید خود را بدون برگزاری یک رویداد اختصاصی معرفی نمود.

بیشتر بدانید:   تصاویری از آیپد پرو جدید اپل لو رفت

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید