به تازگی تبلت Playtime Pad ویژه کودکان با قیمت ۸۰ دلار با انبوهی از ویدئوها، بازی ها و برنامه های کاربردی متناسب با سن و سال بچه ها طراحی شده است.

تبلت Playtime Pad ویژه کودکان با 16 گیگابایت حافظه داخلی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از سیتنا، این تبلت که در اوایل زمستان در دسترس قرار می گیرد دارای حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی است و دارای بیش از ۲۵ نوع بازی و ۱۲۰ کلیپ ویدئویی است که کارکردهای آموزشی دارند.

تبلت Playtime Pad ویژه کودکان با همکاری Ematic و شبکه تلویزیونی PBS تولید شده است. همچنین سه برنامه موبایلی این شبکه برای دسترسی رایگان ۲۴ ساعته به محتوای شبکه مذکور برای کودکان بر روی تبلت مذکور نصب شده است.

در دو طرف این تبلت دو دستگیره محافظ آبی رنگ قرار دارد و رنگ آن نیز سبز است. سیستم عامل اندروید این تبلت بر مبنای نیازهای کاربران کم سن و سال تغییراتی کرده و از پوسته و مضامین کودکانه در آن استفاده شده است.

یکی از قابلیت های خوب این تبلت ابزار کنترل والدین است که برای تنظیم محدودیت ها به منظور استفاده از تبلت در نظر گرفته شده و بهینه سازی کاربرد آن را ممکن می کند.

هنوز مشخص نیست که آیا نصب برنامه های موبایلی اضافی بر روی این تبلت ممکن است و آیا این دستگاه دارای کارت حافظه است یا خیر. تبلت Playtime Pad دارای دو دوربین در پشت و جلوی خود نیز هست.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید