تبلیغات

تبلیغات در پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام

پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام با سابقه ۵ ساله در ارائه اخبار و مقالات روز در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات یکی از پربازدیدترین و معتبرترین وب سایت ها می باشد. بیش از ۶۵ درصد از بازدیدکنندگان روزانه این وب سایت از طریق جستجوگرهایی مانند گوگل وارد سایت می شوند و هر روزه بیش از ۷۰ هزار صفحه بازدید می کنند. این پایگاه یکی از بهترین و مناسب ترین مکان های جهت معرفی محصولات و تبلیغات هدفمند و حرفه ای بوده و رضایت مشتریان را جلب خواهد کرد. با ما در تماس باشید: ADS@barsam.ir

قانون ها:

  1. از پذیرش تبلیغ وب سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
  2. درصورت تغییر در ماهیت وب سایت تبلیغ دهنده در زمان نمایش تبلیغ در وب سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در پایگاه خبری باشد نمایش تبلیغ بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و پایگاه خبری هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
  3. مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در تبلیغ بر عهده سفارش دهنده می باشد و تصاویر یا محتوای تبلیغ می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  4. در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک تبلیغ به مسئولین پایگاه ابلاغ شود تبلیغ مورد نظر حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود.
  5. قبل از انجام تبلیغ٬ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین پایگاه مورد بررسی قرار دهیم.

نکته ها:

  1. اندازه جایگاه ها قابل تغییر می باشد
  2. رزروهای ۳ ماهه شامل ۱۵ درصد، ۶ ماهه ۲۵ درصد و ۱۲ ماهه ۳۵ درصد تخفیف را شامل می شود
  3. جهت رپورتاژ آگهی با واحد تبلیغات در تماس باشید
  4. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از جایگاه ها و هزینه ها با واحد تبلیغات در تماس باشید ADS@Barsam.ir