آزمایشگاه کسپرسکی با انتخاب نماینده جدید در ایران، جایگاه خود را در این کشور مستحکم‌تر می‌کند.

آزمايشگاه كسپرسكي، شركت پيشرو در ارایه راه‌حل‌هاي امنيت اطلاعات اعلام كرد که با داشتن بیش از 60 درصد از سهم بازار آنتی ویروس‌ها در ایران، قصد سرمایه‌گذاری و حضور بیشتر در این بازار را دارد.

به گزارش فناوران، تارک کازباری، مدیرعامل کسپرسکی خاورمیانه با بیان اینکه با توجه به پتانسیل بالای بازار و نظر به این که ایران سومین بازار بزرگ کسپرسکی در خاورمیانه است، قصد افزایش سرمایه‌گذاری در آن را داریم، افزود: تقویت نمایندگان قبلی و افزودن نمایندگان جدید یکی از روش های عملی انجام این کار است.

کازباری با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۲۴ نماینده فعال در منطقه مشغول فعالیت هستند، تاکید کرد: تقاضای بازار ما را به سمت افزایش نمایندگان و تقویت آنها سوق می دهد.

در همین راستا شرکت تجارت امن خاورمیانه به عنوان نماینده رده Value Added Distributor در ایران معرفی شده است که در زمينه ارایه راهکارهای کسپرسکی به شرکت‌ها و سازمان‌ها فعالیت خواهد کرد.

شرکت تجارت امن خاورمیانه سال گذشته به عنوان شعبه ایرانی شرکت کام گارد دبی و برای فعالیت در کشورهای ایران، افغانستان و پاکستان در زمینه امنیت اطلاعات آغاز به کار کرد.

محمد مبصری، مدیرعامل شرکت تجارت امن خاورمیانه در این زمینه می‌گوید: هدف اصلی ما در شرکت، آموزش مشتریان و ارایه خدمات پشتیبانی برای نمایندگان است؛ ضمن آنکه به زودی خدمات پشتیبانی آنلاین و کارگاه‌های آموزشی و روزآمدسازی دانش نمایندگان را نیز برگزار خواهیم کرد.

بیشتر بدانید:   ایران و کسب مقام دوم در مسابقات آشپزی ال جی

9 دیدگاه ها

  1. با سلام
    نمی دونم چرا بعضی از دوستان فقط به فکر تخریب دیگران هستند تون هم بدون سند و مدرک … اگر به دوستانمون در شرکت دورانتش باشد کلا میگن هیچ کس نیست فقط ما هستیم … دوستان عزیز اون موقع شما مشغول تحصیل در مدارس خود بودید خیلی از شرکت مشغول فروش آنتی ویروس بودند … در ضمن TrendMicro هنوز در رنکینگ های معتبر جایگاهی نداره بلکه رنکینگ شرکت دورانتش باشد . باتشکر

  2. حق با دوستمون مازیار هستش … من اصلا اسم شرکت دورانتاش رو هم نشنیده بودم … کدوم نماینده اول ؟؟؟!!! ژاپنی ها مگه آنتی ویروس بلدن بسازن …. only Kaspersky and Bitdefender

  3. TrendMicro خیلی مشکل داره … کسپرسکی جواب خودشو پس داده … سازمان ها با یک آنتی ویروس مطمئن کار می کنند نه آنتی ویروس ناشناخته … با تشکر از سایت

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.