پس از بروز مشكل در جريان بارگذاري ابزارها از فروشگاه اينترنتي Android Market، شركت گوگل بر تلاش خود براي افزايش اطمينان مراكز توسعه‌دهنده نرم‌افزاري افزود تا بتواند همكاري‌هاي خود با توليدكنندگان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهاي موبايلي را ادامه دهد.

به گزارش فارس، در روز شنبه هفته جاري چندين شركت توسعه‌دهنده نرم‌افزار شكايت‌هاي خود مبني بر بروز مشكل در جريان بارگذاري محصولاتشان از فروشگاه Android Market را به شركت گوگل انتقال دادند و اظهار داشتند كه در جريان دريافت اين ابزارها از اينترنتي، ابزار ديگري به اشتباه بارگذاري مي‌شود.

گفته مي‌شود كه با بروز اين مشكلات در فروشگاه اينترنتي گوگل، ميزان بارگذاري برخي نرم‌افزارهاي موبايلي در Android Market هزاران بار كاهش يافت و باعث ناخرسندي شديد توليدكنندگان اين نرم‌افزارها شد.

به دنبال مفقود شدن برخي از نرم‌افزارها در فروشگاه اينترنتي اندرويد، برخي از توليدكنندگان اين محصولات اعلام كردند كه بخش Android Market Help از اين فروشگاه اينترنتي نيز هيچ كمكي به آن‌ها نكرده و بر اين اساس، تمايلي به ادامه همكاري با گوگل ندارند.

اين افراد شكايت خود را در فروم مربوط به اين فروشگاه اينترنتي اين گونه نوشته‌اند: گوگل؛ لطفا يك بار براي هميشه مشكل اين فروشگاه اينترنتي را حل كن و يا حداقل توان آن را افزايش بده!

گوگل روز شنبه در وبلاگ رسمي خود اعلام كرد كه در حال پيگيري مشكل پيش آمده است و سعي مي‌كند با رفع آن، به نگراني‌هاي توسعه‌دهندگان نرم‌افزاري پايان دهد.

بیشتر بدانید:   با گیم پد مرورگر کروم را کنترل کنید!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.