مدير عامل شركت مخابرات ايران گفت: بر اساس تصميم مسئولان مخابرات، برنامه‌اي به منظور ارتقاء كيفيت شبكه مخابراتي اعم از تلفن همراه، ثابت و ديتا در حال تدوين است كه پس از خرداد ماه نهايي و اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، صابر فيضي با اعلام اين خبر اظهار داشت: به همين منظور گروه‌هاي كارشناسي تعيين شده و هم اكنون در حال بررسي وضعيت موجود هستند.

وي افزود: صاحبان مخابرات ارتقاء كيفيت شبكه را به جديت پيگيري مي‌كنند تا رضايت مشتركان بيش از پيش افزايش يابد.

وي خاطر نشان كرد: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، برنامه ارتقاء كيفيت شبكه مخابراتي كشور بعد از خرداد ماه نهايي و اعلام خواهد شد.

فيضي با بيان اين مطلب كه ارتقاء شبكه شامل تلفن همراه، ثابت، ديتا خواهد شد، تصريح كرد: در اين برنامه يك برنامه ‌زمانبندي شده مشخص براي رسيدن به استانداردهاي جهاني از نظر كيفيت شبكه و سرويس دهي تدوين مي‌شود.

وي ادامه داد: بر همين اساس مقرر شده است تا شبكه‌هاي سيار، ثابت و ديتا از نظر فني بررسي و نقاط ضعف آن‌ها مشخص شده براي بر طرف كردن آن‌ها اقدامات لازم انجام شود.

مدير عامل شركت مخابرات ايران گفت: از سوي ديگر پاسخگويي به مشتركان به منظور دريافت مشكلات و مسائل موجود نيز پيگيري خواهد شد تا در سريعترين زمان ممكن از سوي تيم‌هاي كارشناسي پيش بيني شده نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود.

بیشتر بدانید:   اینترنت برای حیوانات، گام بعدی توسعه اینترنت در جهان

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.