مدير عامل شركت مخابرات ايران گفت: بر اساس تصميم مسئولان مخابرات، برنامه‌اي به منظور ارتقاء كيفيت شبكه مخابراتي اعم از تلفن همراه، ثابت و ديتا در حال تدوين است كه پس از خرداد ماه نهايي و اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، صابر فيضي با اعلام اين خبر اظهار داشت: به همين منظور گروه‌هاي كارشناسي تعيين شده و هم اكنون در حال بررسي وضعيت موجود هستند.

وي افزود: صاحبان مخابرات ارتقاء كيفيت شبكه را به جديت پيگيري مي‌كنند تا رضايت مشتركان بيش از پيش افزايش يابد.

وي خاطر نشان كرد: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، برنامه ارتقاء كيفيت شبكه مخابراتي كشور بعد از خرداد ماه نهايي و اعلام خواهد شد.

فيضي با بيان اين مطلب كه ارتقاء شبكه شامل تلفن همراه، ثابت، ديتا خواهد شد، تصريح كرد: در اين برنامه يك برنامه ‌زمانبندي شده مشخص براي رسيدن به استانداردهاي جهاني از نظر كيفيت شبكه و سرويس دهي تدوين مي‌شود.

وي ادامه داد: بر همين اساس مقرر شده است تا شبكه‌هاي سيار، ثابت و ديتا از نظر فني بررسي و نقاط ضعف آن‌ها مشخص شده براي بر طرف كردن آن‌ها اقدامات لازم انجام شود.

مدير عامل شركت مخابرات ايران گفت: از سوي ديگر پاسخگويي به مشتركان به منظور دريافت مشكلات و مسائل موجود نيز پيگيري خواهد شد تا در سريعترين زمان ممكن از سوي تيم‌هاي كارشناسي پيش بيني شده نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود.

بیشتر بدانید:   برای دیدن اینترنت ملی این مطلب را بخوانید!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید