اولین چرخه شتابدهی ایده های کسب و کار نوآورانه با هدف حمایت از ایده های مرتبط با حوزه ICT در مرکز شتابدهی TrigUp از امروز آغاز شد.

مدتی است مرکز شتابدهی TrigUp با محوریت جذب و حمایت از ایده های حوزه ICT در شرکت فناپ راه اندازی شده است. به همین منظور ثبت نام در اولین چرخه شتابدهی با عنوان TrigUp #1 از امروز آغاز شده است.

ثبت نام در اولین چرخه مرکز شتابدهی TrigUp آغاز شد

مرکز شتابدهی TrigUp

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، به گفته محمودرضا فرهادی، مدیر اجرایی TrigUp، صاحبان کسب و کار و استارتاپ های حوزه ICT می توانند جهت ثبت نام و معرفی ایده های خود، به وب سایت مرکز به آدرس TrigUp.com مراجعه نمایند.

به گفته ایشان، مهلت ثبت ایده در حدود ۱ ماه بوده و پس از آن ایده های ثبت شده مورد بررسی و ارزیابی جهت ورود به مرحله Pre-TrigUp (پیش شتابدهی تریگ آپ) قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است ایده هایی که تاکنون ثبت شده اند نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت.

فرهادی افزود، کاربران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق وب سایت و دیگر مراجع اطلاع رسانی اقدام نمایند. به مرور اطلاعات دقیق تر و بیشتری در خصوص زمانبندی ها، نحوه ارزیابی و انتخاب ایده ها از طریق وب سایت در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

همچنین کاربران می توانند از طریق رایانامه info@trigup.com با همکاران اجرایی TrigUp در تماس بوده و سوالات خود را مطرح نمایند

بیشتر بدانید:   اعلام برنامه‌های هشت کاندیدای ریاست جمهوری در حوزه اينترنت

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.