ال‌جی الکترونیکس خود را متعهد می‌ داند تا میزان قابل‌ اطمینان بودن پرچم‌ دار بعدی خود یعنی گوشی G6 را افزایش بدهد.

این شرکت برای امتحان کردن عملکرد گوشی در شرایط بسیار سخت، تست‌ های محیطی پیچیده‌ای را اجرا کرده است که از تست‌ های دقیق حال حاضر شدیدتر است.

LG G6، قابل‌اعتماد، با بالاترین استانداردها
LG G6، قابل‌اعتماد، با بالاترین استانداردها

تست گوشی G6 دقیق در محیط واقعی، شامل دما، رطوبت، ضد گرد و خاک و آب بودن، نفوذ مواد، شوک، افتادن و عوامل دیگری که ممکن است به گوشی صدمه بزنند. این تست‌ها با سخت‌گیری زیاد قطعات مختلف گوشی شامل پردازشگر، صفحه‌نمایش، باتری، دوربین و حسگر اثرانگشت را ارزیابی می‌کنند.

تست گوشی G6 در جدید محیطی و پیچیده، ترکیبی از فاکتورهای ریسک‌پذیر و تست‌ های مختلف است که به‌جای انجام هر یک به‌ صورت جداگانه، به‌ صورت هم‌ زمان اجرایی شده‌ اند تا عملکرد قطعات گوشی را در شرایط مختلف تضمین کنند.

برای افزایش ضریب اطمینان، ال‌جی روی دو جنبه دیگر نیز تمرکز کرده است: گرمادهی و مدیریت باتری. گرمادهی با قرار گرفتن لوله‌ های انتقال گرما در اطرافش بهبود یافته و ضریب اطمینان باتری با ارتقای نوع طراحی و تست‌ های جدید بیشتر شده است.

یکی از اهداف اصلی در طراحی یک گوشی بادوام، بهینه کردن گرمادهی است. گرمای بیش‌ از اندازه نه‌ تنها در دست‌ گرفتن گوشی را سخت می‌کند، بلکه دلیل اصلی کم شدن عمر باتری محسوب می‌شود. برای مدیریت بهتر گرما، ال‌ جی از لوله‌ های انتقال گرما در طراحی G6 استفاده کرده است. لوله‌ های انتقال گرما که برای هدایت حرارت هر چه‌بهتر از مس ساخته‌ شده‌ اند، به‌صورت معمول در لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای خانگی برای کم کردن گرما استفاده می‌شود. لوله‌های انتقال گرما در گوشی G6 کمک می‌کنند گرمادهی پردازنده گوشی بین ۶ تا ۱۰ درصد کمتر شود. به‌علاوه طراحان گوشی G6 فاصله بین پردازنده و IC درایور LCD را بیشتر کرده‌اند. قسمتی که یکی از منابع گرمادهی گوشی برای داغ شدن آن محسوب می‌شود.

بیشتر بدانید:   ارائه نت‌بوک ال جی مجهز به پر دوام ترین باتری جهان

آقای Lee Suk-Jong مدیر بخش عملیات بین‌المللی و معاون ارشد ارتباطات موبایلی ال‌جی می‌گوید: ما برای گوشی G6 تمام استانداردهای ضریب اطمینان و کیفیت را به سطح جدیدی ارتقا داده‌ایم. ال‌جی باوجود تست‌های تضمین‌کننده، به ارائه محصولاتی با ضریب اطمینان بالا و کیفیت بی‌نظیر ادامه خواهد داد. محصولاتی که مشتری به‌راحتی می‌تواند به آن‌ها اعتماد کند.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.