تنها یک ماه دیگر تا عرضه بازی استثنایی Witcher3: wild Hunt باقی مانده است و شاید بد نباشد تا گیمرهای حرفه ای و دوست داران این بازی هیجان انگیز با دیدن اسکرین شات های فوق العاده و تصاویری متفاوت از آن، این بازی را صدر اولویت های خود قرار دهند!

تصاویر و اسکرین شات بازی Witcher3: wild Hunt منتشر شد

Witcher3به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ورد آی تی، این تصاویر و اسکرین شات ها توسط طراحان این بازی در شبکه های اجتماعی به انتشار رسیده اند و خبر از تغییراتی جالب داده اند؛ با توجه به منبع خبری، نوار زندگی (Life bar) در صورت عدم نیاز از روی رابط کاربر محو خواهد شد؛ در واقع این طور اعلام شده است که تمام گزینه های اضافی قابل حذف می باشند و گیمر در صورت تمایل می تواند رابط کاربری را تا حدودی شخصی سازی کند.

این اسکرین شات ها که در حین اجرای بازی بر روی PC و در دو تنظیمات high  و Ultra گرفته شده اند، نشان از گرافیک و طراحی زیبای این بازی می دهند و بیش از پیش هرکسی را به انجام آن مشتاق می کنند.

اتمام Witcher3 که به گفته تولید کننده بیش از ۱۰۰ ساعت طول خواهد کشید، توسط حرفه ای ها و با سرعت بیشتر، بیش از ۲۵ ساعت  نیز به اتمام رسیده است؛ البته گفته شده است که مرگ شخصیت اصلی در حین مبارزه نیز گیمر را کمی معطل خواهد کرد و تا حدودی موجب طولانی شدن مدت زمان بازی خواهد شد.

بیشتر بدانید:   بازی روی دیوار با نینتندو!

 Witcher3

Witcher3

Witcher3

نسخه کامل بازی در ۱۹ ام ماه می برای دو کنسول ایکس باکس، پلی استیشن  ۴ و PC روانه بازار خواهد شد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.